Провокации во фан клубовите!

Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Mislenjeto na bobipp na 416 strana na liverpool fan klub kajsto nesto kazuva liverpool deka popusi od Chelsea( a i baska navivac na manchester e ) . Ve molam ne dozvoluvajte na takvi luge da ja unistuvaat temata na nasata svetost . Dosega gi tolerirav takvite kako deno i ostali ama odsega natamu ke prijavuvam sekoj navredliv post.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Mislenjeto na bobipp na 416 strana na liverpool fan klub kajsto nesto kazuva liverpool deka popusi od Chelsea( a i baska navivac na manchester e ) . Ve molam ne dozvoluvajte na takvi luge da ja unistuvaat temata na nasata svetost . Dosega gi tolerirav takvite kako deno i ostali ama odsega natamu ke prijavuvam sekoj navredliv post.
Сега ќе видам дали е за бан од тема.

Едит: Баниран.
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.368
Поени од реакции
312
daj videte vo fan klub Pobeda Prilep...Lom go napravija,pocnaa tuka i Vardar i Makedonija i se da mesaat..ne se znae koj pie,koj plajka...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
daj videte vo fan klub Pobeda Prilep...Lom go napravija,pocnaa tuka i Vardar i Makedonija i se da mesaat..ne se znae koj pie,koj plajka...
Утре друже ке го средам, бајаги има, сакав под клуч да го удрам али глупаво ми е ради оние ОК членови што имаат што да кажат на темата без пцуење и провоцирање . Прееска разгледав, има доста кандидати за бан од темата .
Совет до утре :), не подлегнувајте на провокации, иако оние кои се фанови на клубот ке имаат превид од мене, освен ако не ги надминале апла границите па и они да бидат санкционирани . :wink:

п.с. До оваа калакурница немаше да дојде, доколку на време беа пријавени сите провокативни постови . :smir:

п.п.с. Уморен сум ептен, затоа одложив за утре, не само на ваш фан клуб, башка останативе модератори се на оправдано отсуство па сам сум периодов низ темиве и затоа споро оди работава .
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Не се секирај Syn, јас те заменив малце. Отидоа 64 мислења и баниран е од тема ЅВЕР_ЦПБ.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.254
Треба да летнат неколку банчиња у фан клуб Србија...:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom