Провокации во фан клубовите!

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.813
Поени од реакции
72.142
Naron provocira na nacionalna osnova na fanklubot na teteks i toa na tema vanfudbalskata. Zatoa ban (kakov sto dosega milion pati ste mi go davale od isti pricimi:))
I fala sto ste me banirale od tema koja jas sum ja otvoril :):)
Bravo!!!!!!!!!!!!!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Син или кој и да е...фан-клуб Македонија Ѓорче Петров,кој стигне провоцира,средете.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Син или кој и да е...фан-клуб Македонија Ѓорче Петров,кој стигне провоцира,средете.
Сега ќе ги проверам фан клубовите, а вие другите не враќајте на провокации :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
И не е редно на нарон да му се даде бан? Сто пати е опоменат до сега и бришен, и никако да го снема од нашата тема!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
И не е редно на нарон да му се даде бан? Сто пати е опоменат до сега и бришен, и никако да го снема од нашата тема!
Штотуку си ја доби последната опомена. Нареден пат ќе биде бан.

Јас ќе го контролирам подфорумов одреден период, Fantom и Syn се отсутни, пријавувајте провокации на темава или на профил кај мене.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.813
Поени од реакции
72.142
Naron prodolzuva da provocira (na mojot profil). I morav da mu vratam (bajagi navredlivo):) koga vie ne si ja vrsite rabotata. Pa nekoj ke provocira celo vreme na nacionalna osnova i na kraj site go jadat. ZATOA REAGIRAJTE NA VREME
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Naron prodolzuva da provocira (na mojot profil). I morav da mu vratam (bajagi navredlivo):) koga vie ne si ja vrsite rabotata. Pa nekoj ke provocira celo vreme na nacionalna osnova i na kraj site go jadat. ZATOA REAGIRAJTE NA VREME
Профилите, ПП и репутацијата си се ваша лична работа. Тоа нас не не` интересира, можете пораки од профил да си бришете и сами :wink:
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
до кога ќе ми биде забранет пристапот до темата фудбал фан клуб македонија ѓ. петров и зошто го добив???
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
до кога ќе ми биде забранет пристапот до темата фудбал фан клуб македонија ѓ. петров и зошто го добив???
и на мене до кога ќе ми биде забранет ман утд фан клубот..веќе 2 недели сум без дозволен пристап...а баш сакам нешто интересно да им пишам :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
и на мене до кога ќе ми биде забранет ман утд фан клубот..веќе 2 недели сум без дозволен пристап...а баш сакам нешто интересно да им пишам :)
Кога Фантом и Syn ќе речат дека е дозволено да ти се тргне банот. Сепак, нивни е подфорумов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom