Проблем со пенисот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.887
Поени од реакции
174.313
Земи упат за на уролог, не мора да значи дека е непоправливо, може да е во прашање пречка од хормонален карактер што ќе се реши со терапија.
 
Член од
6 март 2020
Мислења
1
Поени од реакции
1
И мене не ми е баш како шо треба последно. Опаднато либидо. Можно е да е нешто со тестостеронот? 19г.
 
На врв Bottom