Проблем со пенисот

Член од
10 февруари 2020
Мислења
3
Поени од реакции
2
Здраво.
Денес приметив на кожата на пенисот имам некој бели точки. При повлекување на кожичката назад едвај се отвара главичката и имам болка при отварањето на главичката.
Потешко е и при мокрење потешко се отвара!!!!
Некое решение.


Да напоменам оваа недела имам стресна ситуација бидејќи вујко ми ја скрши ногата дали е можно поради тоа. Поради нервозата можеби???
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
220
Поени од реакции
542
Здраво.
Денес приметив на кожата на пенисот имам некој бели точки. При повлекување на кожичката назад едвај се отвара главичката и имам болка при отварањето на главичката.
Потешко е и при мокрење потешко се отвара!!!!
Некое решение.


Да напоменам оваа недела имам стресна ситуација бидејќи вујко ми ја скрши ногата дали е можно поради тоа. Поради нервозата можеби???
Како течност залепена или тие бели точки се како поткожно, како мозолчиња?
Во секој случај, не си играј со здравје и оди на лекар.

Еве и прочитај да си споредиш како ти е, ама на лекар обавезно, то не е веќе ни за дискусија.


 
Член од
10 февруари 2020
Мислења
3
Поени од реакции
2
Како течност залепена или тие бели точки се како поткожно, како мозолчиња?
Во секој случај, не си играј со здравје и оди на лекар.

Еве и прочитај да си споредиш како ти е, ама на лекар обавезно, то не е веќе ни за дискусија.


Сега со топла вода пробав и се тргаат но има и други овакви бели малку се и лигави кога ги тргам.
Кога ја повлечам кожичката.
 
Последно уредено:

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
6.837
Поени од реакции
5.793
Сега со топла вода пробав и се тргаат но има и други овакви бели малку се и лигави кога ги тргам.
Кога ја повлечам кожичката.
Да земе човек стап....
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
220
Поени од реакции
542
Сега со топла вода пробав и се тргаат но има и други овакви бели малку се и лигави кога ги тргам.
Кога ја повлечам кожичката.
Вака ... Ни сум доктор ни имам пенис ама знам дека не треба да те боли кога повлекуваш кожичката за да излези главата. Можиме да се напрегаме колку сакаш, можиш да трпиш и да скокаш од форум до форум со надеж дека ќе се реши, или можиш да напрајш паметната одлука и да одиш на лекар и да се реши проблемот. Не е срамота, ако ти е до то.
 
Член од
10 февруари 2020
Мислења
3
Поени од реакции
2
Денес бев на лекар го виде пенисот и ми даде "Хидроциклин" маст. Ми рече да мачкам 7 дена и после да направам урино тест. И пред да го мачкам да го премивам со камилица.
Ме интересира дали некој имал искуство со маста???
 
Член од
16 август 2015
Мислења
65
Поени од реакции
52
некој што има правено циркумизација нека ми пише приватна порака, тенкс.
 
Член од
5 март 2020
Мислења
3
Поени од реакции
3
Здраво имам 17Г Нов сум овде и сакам да ве прашам за совет последните 1,2 месеци претерав со мастурбиранје секој ден по 2-3 пати па нешто сум настинет и пак мастурбирав 1 потоа од вчера пенисот главата му е мала и како соберан не го осејкам и кога ке ми стани ми е лабав како што да правам? Од вчера ми е така.
 
Член од
1 април 2009
Мислења
455
Поени од реакции
292
Здраво имам 17Г Нов сум овде и сакам да ве прашам за совет последните 1,2 месеци претерав со мастурбиранје секој ден по 2-3 пати па нешто сум настинет и пак мастурбирав 1 потоа од вчера пенисот главата му е мала и како соберан не го осејкам и кога ке ми стани ми е лабав како што да правам? Од вчера ми е така.
Си го исцедил пријателот, одмори некој ден..
 
На врв Bottom