Проблем со пенисот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Земи упат за на уролог, не мора да значи дека е непоправливо, може да е во прашање пречка од хормонален карактер што ќе се реши со терапија.
 
Член од
6 март 2020
Мислења
3
Поени од реакции
7
И мене не ми е баш како шо треба последно. Опаднато либидо. Можно е да е нешто со тестостеронот? 19г.
 
Член од
11 февруари 2020
Мислења
15
Поени од реакции
2
Дали има некој лек за Варикоцела или само хируршка интервенција? (осеќам ко отечени вени кај левиот дел на скротумот) и од што може да произлезе?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Дали има некој лек за Варикоцела или само хируршка интервенција? (осеќам ко отечени вени кај левиот дел на скротумот) и од што може да произлезе?
Голема е?
Те виде колега? Ехо направи?
 
Член од
11 февруари 2020
Мислења
15
Поени од реакции
2
Голема е?
Те виде колега? Ехо направи?
Не , немам сеа за сеа ништо направено поради ова ситуацијава , ама планирам да идам ама сеа за сеа утешни некои одговори барам :/
 
Член од
15 февруари 2018
Мислења
5
Поени од реакции
0
Здраво. Од што може да пука кожичката на пенисот кај главичката? Се прават како мали линиички, како исечено, испукано...и обично поминуваат брзо, но последниов пат на мм му стојат можеби веќе недела дена. Поминуваа со миење со камилица и бебешка крема, вчера беше подобро, денеска при туширање кога ја повлекол кожичката наназад пак осетил непријатност и како нови да има...(сакам да слушнам мислење и совет, во случај некој да имал сличен проблем, а би посетиле и уролог). Фала ви :)
 
Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Zdravo jas imam 14 godini i napraviv sunet vo januar no ne mi e jasno zosto uste mi e sensitivna glavickata pr. Koga ke zavlecam na krajta boli ili koga ke go stavam u gaki boli da se dopira glavickata
 
Член од
16 октомври 2015
Мислења
8
Поени од реакции
0
Здраво
Дали е нормално после ејакуација да е осетлива главата и при допир дури да се осеќа како мала болка?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Член од
24 февруари 2013
Мислења
29
Поени од реакции
6
Здраво
Дали е нормално после ејакуација да е осетлива главата и при допир дури да се осеќа како мала болка?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Не е ништо страшно.. Тоа е од прекумерно триење.. Одмори го стојко некој ден и користи лубрикант
 
Член од
16 октомври 2015
Мислења
8
Поени од реакции
0
Не е ништо страшно.. Тоа е од прекумерно триење.. Одмори го стојко некој ден и користи лубрикант
Ова го имам со години,од кога знам за мене. После свршување осетлива е главата пример ако посилно притиснам ќе забележам како мала болка (незнам како да го опишам можеби не како болка повеќе како осетливо на допир допир) трае 20,30 секунди потоа нема ништо. Нормално е тоа да се дешава?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
Zdravo jas imam 14 godini i napraviv sunet vo januar no ne mi e jasno zosto uste mi e sensitivna glavickata pr. Koga ke zavlecam na krajta boli ili koga ke go stavam u gaki boli da se dopira glavickata
Уште сунет се нарекува процесот на циркумизација на машкиот полов орган?(n)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom