Пријателски натпревари

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
И на лајвскор гледам, а се чудам оти сите ми викаат зошто не си ставам некоја друга апликација :P
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
И на лајвскор гледам, а се чудам оти сите ми викаат зошто не си ставам некоја друга апликација :P
Најдобро си е лајвскор, ич не ми требаат коефициентите на резултати.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Буфон ќе им еби матер на ПСЖ сезонава..
Овој ПСЖ и без голман треба да ја освои француската лига, шеикот да брани треба да бидат прваци.
Ај сети се на Викторче ваш, ви сметаше? Не.
Супер голман му треба на МУ, кој има одбрана како швајцарско сирење, на саглам одбрана и дрво да посадиш ќе врши работа.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Овој ПСЖ и без голман треба да ја освои француската лига, шеикот да брани треба да бидат прваци.
Ај сети се на Викторче ваш, ви сметаше? Не.
Супер голман му треба на МУ, кој има одбрана како швајцарско сирење, на саглам одбрана и дрво да посадиш ќе врши работа.
Па кај спомна он за француското првенство? Зборува за ЛШ, а целта на ПСЖ веќе 2 години по ред е да освои ЛШ, а не е ни блиску до тоа, а не пак да освојат.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Trcase ko lud kaj 4tiot sudija za penalot,se nervira za prijatelska :D
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Па кај спомна он за француското првенство? Зборува за ЛШ, а целта на ПСЖ веќе 2 години по ред е да освои ЛШ, а не е ни блиску до тоа, а не пак да освојат.
Јас читам што е напишано, никаде не стои ЛШ. Бравос за твоите интуинитивни способности:).
Не туку корни глупости, со втор накај трет тим игра ПСЖ и вие веќе се' си знаете.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.601
Поени од реакции
10.253
Овој ПСЖ и без голман треба да ја освои француската лига, шеикот да брани треба да бидат прваци.
Ај сети се на Викторче ваш, ви сметаше? Не.
Супер голман му треба на МУ, кој има одбрана како швајцарско сирење, на саглам одбрана и дрво да посадиш ќе врши работа.
Можи на хартија имат појјака одбрана но кога и да дој појјак тим ги буши во ЛШ.. Незнам ни шо прат 7-8 играчи продадоја само Буфон го зедоја.. Лев бек им е само пацерот Курзава.. Заден везен сеуште немат.. Мора да испукат 2-3 трансфер бомби иначе со овај тим ништо непрат во ЛШ.. За француско никој не се интересира поќе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom