Прилеп и Мариово

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
2.000
Не можев да најдам сооветна тема, па можеби тука си викам, башка bucio го ставил првиот дел.
 
L

Löwe

Гостин
Ај некој што патувал сега побрзо на релација Прилеп Скопје со воз нека ми каже колку е повратна.
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
666
Поени од реакции
134
Абе издава некој соби за пиво фестов? сакам од петок вечер до недела вечер да седам :D значи 2 вечери..... ако има некој некакво инфо, добро би било :D
 
N

Nicky Santoro

Гостин
А јак да не беше ? Чоек немаше,....во 1 сатот штама беше.Кога имало онолку слободни маси како вчера ?
 
2

~2A

Гостин
А јак да не беше ? Чоек немаше,....во 1 сатот штама беше.Кога имало онолку слободни маси како вчера ?
БраД, пивофестот е предвиден до макс. 2 часот, што значи вчера кај 1ипол беше завршен така да...
 
N

Nicky Santoro

Гостин
Во најјаките штандови Скопска и прилепска имаше слободни маси уште во 11-12... Маса се фаќаше веднаш и тоа во скопска и прилепска а да не правиме муабет подолу ...
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Не издржа скелето за камерата на канал 5 :pos:
 
N

Nicky Santoro

Гостин
Колку е искешираа ИНа?
Мн малце пееше,помалце од еден сат испеа колку што забележав.Иначе добра атмосвера имаше и беше мн подобар вториов ден.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Прекрасни места се Прилеп и Мариово, посебно ме воодушевува итрината на луѓето, скарата, сирењето и приказните за Итар Пејо :)
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Ќе седам во Прилеп 3-4 дена во август, минатата година секој ден одевме во Меџик во чаршија, спроти џамијата. Според мој вкус, правеа одлични пици и ладни сендвичи, а и цените беа прифатливи. Ми кажаа да одам и во Леоне обавезно, демек и таму пицата била супер. Вие што велите?
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.618
Поени од реакции
31.824
Ќе седам во Прилеп 3-4 дена во август, минатата година секој ден одевме во Меџик во чаршија, спроти џамијата. Според мој вкус, правеа одлични пици и ладни сендвичи, а и цените беа прифатливи. Ми кажаа да одам и во Леоне обавезно, демек и таму пицата била супер. Вие што велите?
Да одиш. И до Домини да одиш, и таму пицата е супер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom