Приватни WoW сервери

Член од
11 април 2011
Мислења
17
Поени од реакции
6
Абе има сеуште некој што игра на катаклизам серверите од молтен? :)
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
113
Поени од реакции
30
Случано ако сака некој да купи премиум акаунт на Молтен нека пише, има 3 карактери на Frostwolf.
 
Член од
11 април 2011
Мислења
17
Поени од реакции
6
И јас исто продавам Контрибутор акаунт на Молтен Neltharion realm со 27coins и 3 карактери 85 Hunter Pala i Rogue. aко има некој заинтересиран нека пише инбох.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Има уште некој што игра на молтен приватниов сервер?Би сакал да почнам да играм.
Па ако може некој да ми каже каде е најдобро и кај има наши луѓе.
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
Има уште некој што игра на молтен приватниов сервер?Би сакал да почнам да играм.
Па ако може некој да ми каже каде е најдобро и кај има наши луѓе.
ја играм кога како онака со паузи за најдобро па ако сакаш да се учиш убаво полека да играш играј на Lordaeron а ако сакаш побрзо да се ујачаш играј на другите двата . Иначе за македонци па нема нешто многу т.е ја ретко сум сретнал - повеќе има срби, хрвати и бугари...
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
ја играм кога како онака со паузи за најдобро па ако сакаш да се учиш убаво полека да играш играј на Lordaeron а ако сакаш побрзо да се ујачаш играј на другите двата . Иначе за македонци па нема нешто многу т.е ја ретко сум сретнал - повеќе има срби, хрвати и бугари...
Побрзо боље пошто сум играл вакви слични игри.Ти на кој играш?
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
Побрзо боље пошто сум играл вакви слични игри.Ти на кој играш?
ја играм т.е играв на лордерон алијанса ,ама како што глеам не си играл ич wow до сеа па пак би ти препорачал да играш пополека натанане да се научиш зашто е многу обемна и разнолика играта али сепак ако се разбираш ,како сакаш ... :)
p.s pisi koa ke pocnes da igras :D
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Нареден месец може ќе почнам пошто незнам дали ќе ми стигне гига за да ја симнам цела да не останам без интернет :ROFLMAO:
Ќе ти пишам коа ќе почнам да играме заедно.Кој лвл си ти?
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
Нареден месец може ќе почнам пошто незнам дали ќе ми стигне гига за да ја симнам цела да не останам без интернет :ROFLMAO:
Ќе ти пишам коа ќе почнам да играме заедно.Кој лвл си ти?
ej aj moze i onaka taman ke zavrsime so skolo, pa da se picneme ubavo xD inace toj posledniot sto go igrav 60+ lvl nesto taka ne mi teknuva bas ...bese protection warrior
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.648
Поени од реакции
21.578
Кој е најдобар Mists of Pandaria приватен сервер? Молтен уште долго време нема да направи MOP сервер.
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Кој е најдобар Mists of Pandaria приватен сервер? Молтен уште долго време нема да направи MOP сервер.
Сите подобри приватни сервери кои немаат custom content мора да бидат една експанзија поназад од Retail. Така да...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom