Приватни WoW сервери

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
dali zane nekoj piratski server ama levelite da se krevaat pobrzo isto kako na TS fun server

dali mozi da mi kazi nekoj zosto nemozam da igran TOBY SMURF severot ili na TS FUN SERVER ako mozi da mi kazi nekoj neka neka gonapravi toa sto pobrzo oti ke pozudam ako ne ja naprava za poskoro vreme

dali mozi da mi kazi nekoj zosto nemozam da vlezam na TS FUN SERVER serverot ako mozi da mi odgovori nekoj na ova prasanje neka go anptavi toa sto posskoro
 

YuZe

Sic Semper Tyrannis
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.379
Поени од реакции
1.243
Toby Smurf е неактивен во последно. А и не беше цвеќе за мирисање и пред тоа, многу паѓаше, а на Disaster има многу lvl 60ки така да може да се иде во end-game инстанци и да се збира Tier опрема, најзакон е од пиратските сервери.
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
a dali postoi nekoj drug server sto mozi dase odi do pogolem lvl od 60 na primer kako sto bese TS FUN SERVER a?
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
glej koga ke ja uklucam igrata go ppisuvam akauntot i stiskam conect
i mi vika:
unable to vaildate game version i neke da vleze imace verzijata mi e 2.0.0.6080 toa mislam deka e patch
aj nekoj neka mi kaze so da praam
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
tebe ti treba patch 1.12.0 , 1.12.1 ili 1.12.2 za da ja igras a ti imas patch sto ne gi poddrzuva tie serveri
 

YuZe

Sic Semper Tyrannis
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.379
Поени од реакции
1.243
Stef:] напиша:
glej koga ke ja uklucam igrata go ppisuvam akauntot i stiskam conect
i mi vika:
unable to vaildate game version i neke da vleze imace verzijata mi e 2.0.0.6080 toa mislam deka e patch
aj nekoj neka mi kaze so da praam
Како што кажав погоре неможе да се игра со верзија поголема од 1.12.2 Значи треба да ја преинсталираш играта и да ставиш patch 1.12.1 (препорачано)... и следи ги горните инструкции.
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Што е тоа бе?
Кој ќе ги има дома одма сервер кајгана:pos2:
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
kako prvo ne mozas da go drzas servero na obicen kompjuter so znaci ti treba "masina"..high end..vtoro ti treba dobar internet minimum 10Mbit/s ak sakas da nema lagg i poveke narod online...plus ima davacki so treba da gi plakas ako sakas da si go najdas servero na www.wowstatus.net , ti treba forum za taj server.... ne e taka vii kako so ste si zamislile...
ne vikam da ne probate ako sakate tava e vas izbor..samo vi kazuvam...
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
абе имавме некои македонски сервери ама ги исклуциј и сега висе не постојат
 

Locutus of Borg

Trekkie
Член од
5 август 2005
Мислења
301
Поени од реакции
4
Пробував некои сервери како MaxvellNoS, Lemuria... океј се, ама слабо луѓе. Дај кажете некој сервер кај што има повеќе луѓе од Македонија. :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Симнете си програма ДаркРепак и можете најпросто и најлесно да си направите свој сервер. После преку Хамачи ќе можат да се конектираат ваши другари . Чисто за заебанција
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
62
Ne za Makedonski server tuku Makedonski Guild i da se soberime na eden server. Preku glava mi e od SWE na Ragnaros. (QTARMKD-ROGUE)
 

Debel

Велијa
Член од
19 мај 2007
Мислења
58
Поени од реакции
1
Ej druze, aj kazi od kaj da ja simnam programat za creirane serveri. Inace igream na originalnite ama se nemam pretplateno sega
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Имам исталирано wow и уклучувам да се сними пачот ама нејќе.
Праи некој error таму.
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
DaN-MaN напиша:
Имам исталирано wow и уклучувам да се сними пачот ама нејќе.
Праи некој error таму.
Добро е ја опраиф ; )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom