Downed
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво значи сум имал и с2 и овој модел можам да споредам, овој модел има подобар процесор, поголем екран, подобра батерија, има NFC, LTE, 4g, S-Beam, на тапкање горе го враќа именикот горе, на протресвуање апдејтира пошта, временска-прогноза, сите овие технологии се достапни во Samsung S3.

    Cenata e 12.500 denari :) за тие пари уште некои продаваат с2 обичен

    Доколку си заинтересиран пиши ...:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom