Приватни WoW сервери

TheGamer

аут оф мај мајнд...
Член од
11 јуни 2009
Мислења
265
Поени од реакции
8
епа јбг многу има :S..ја пред некој ден од 800 чекав :S кога ке се логирам ке ти пратам голд .иначе по 2 саати играм за време на работни денови. школо ова она глупости...за викенди сум скоро цел ден онлајн :D

btw.. не заборавај да гласаш на страната...со vote points можеш опрема да земаш.. сите ајтеми освен легендари ... и од гладиатор сетовите дедли може да се земе... се гласа еднаш на 12 часа на 5 различни страни... а едно парче дедли е 80 гласа... и што е најјако, можеш да си земеш квест ајтем (на пр некое јако оружје за 80ка) и да го ставиш уште од први левел.. па газиш..така сите праат.. ти викам закон е серверов :)
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
епа јбг многу има :S..ја пред некој ден од 800 чекав :S кога ке се логирам ке ти пратам голд .иначе по 2 саати играм за време на работни денови. школо ова она глупости...за викенди сум скоро цел ден онлајн :D

btw.. не заборавај да гласаш на страната...со vote points можеш опрема да земаш.. сите ајтеми освен легендари ... и од гладиатор сетовите дедли може да се земе... се гласа еднаш на 12 часа на 5 различни страни... а едно парче дедли е 80 гласа... и што е најјако, можеш да си земеш квест ајтем (на пр некое јако оружје за 80ка) и да го ставиш уште од први левел.. па газиш..така сите праат.. ти викам закон е серверов :)
Фала за голдот :)
Инаку за Vote points не е проблем, тоа го знам, доста долго имам играно на приватни сервери. Само ова за квест ајтемите, мислам дека нема многу да ми помогне, почнав feral druid, така да најчесто ќе бидам во cat form.
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
1021 место во queue...супер...ако не зголемат лимит почнувам на magicwow.
 
T

Tetro

Гостин
Како е на Молтен? Колку луѓе има? Што е како е ? :D
Online (Neltharion): 4000
Uptime: 11 Hours, 1 Minute
Online (Deathwing): 4000
Uptime: 8 Hours, 5 Minutes
February 06th 2010 22:26am

Полное баш сега, дозволуваат до 4000 луѓе, па и неверендлесс не е лош у меѓувреме, кога е таму полно се логирам тука, и така.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Online (Neltharion): 4000
Uptime: 11 Hours, 1 Minute
Online (Deathwing): 4000
Uptime: 8 Hours, 5 Minutes
February 06th 2010 22:26am

Полное баш сега, дозволуваат до 4000 луѓе, па и неверендлесс не е лош у меѓувреме, кога е таму полно се логирам тука, и така.
4k максимум е? Повеќе неможе? :(
 
T

Tetro

Гостин
овие 2-3 дена е вака, ама се очекува да ги надоградат серверите и да пуштат повеќе играчи у исто време, па ќе почекаме. :nesum:
 
S

StormRage

Гостин
Дајте бе некој убав така фан сервер? дури неам оригинал да се позаебавам :)
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
овие 2-3 дена е вака, ама се очекува да ги надоградат серверите и да пуштат повеќе играчи у исто време, па ќе почекаме. :nesum:
Се надевам...ако продолжи вака се откажувам од серверов.
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Извинете за офтопиков ама незнаев кај да го споделам видеово со вас.Доста е интересно :)
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
Најдобар пиратски сервер "projecteden.ath.cx/"
Скриптиран, нема донори!
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Ne raboti se ama se potroshi mnogu vreme na popravanje na karakterite na nivnite buggovi taka da ostanuvaat questovite i instancite i nekoi sitnici kako visual buggovi i slichni raboti.Kako i da e nema da najdesh poaren od magic momentalno.
Работи мирор имиџ, анхоли дк, ghost wolves и unstable affliction? Ако тие неколку работи работат добро одма доаѓам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom