Приватни WoW сервери

Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
www.wowscape.net wowcrack има многу македонци .. серверот е супер , багувања нема , багувани квестови има 8% а гм на кило и ако се деси багување одма банираат така да се е океј .. поздрав
 
Член од
29 август 2008
Мислења
152
Поени од реакции
5
Доколку сакате да играте на пиратски сервери, ево дојдите на овој на кој и јас играм.

www.wowscape.net <--- најдобриот пиратски сервер што ќе го најдите :). Многу работи се поправени, а играат по 6500 играчи наеднаш (6500 online), без воопшто лагирање, ако не верувате, дојдете и сами видете :).
 
Член од
27 септември 2008
Мислења
98
Поени од реакции
3
А нели е wowscape како фан сервер брзо се фаќа lvl и лесно се зема опрема.
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
на wowscape имаш 5 реалми. Еден (wowscape) e fun, друг(wowcrack) е high, трет(wowlegion) е blizzlike, четврт(battlescape) е само за Battleground instant 70 си и има еден тест сервер е тај незнам што е
 
Член од
18 август 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
Тоа што имаш добро, ама треба и да бидеш доста време online за да имаш луѓе на истиот. Сигурно повеќето сервери се offine многу повеќе отколку што се online.
Јебига,да ми беше дома(a дома немам нет)немаше да го гаснам,додуша ќе беше на упола послаба машина но ќе го оставав онлине 24/7...тоа е тоа..:toe:
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
Располагам јас со WOW TBC 2.4.3 сервер,99% ми е во функционалност,само што многу малку ми е онлине,ми работи на C2D E8400,2GB DDR3, P5QC P45 MB, Vga 9600GT само што оваа машина е во служба на интернет кафе:| и понекогаш после полноќ го вклучувам :|
Инаку веб страната и реалмлистот се http://belowow.serveftp.org ,set realmlist belowow.serveftp.org , Па ако некогаш ме начекате онлине слободно влезете:D Инаку го модифицирам по потреба,сега е фан сервер со високо хп и Геар Вендори.
и на тебе..:tapp:
 

The G-Man

Кепец
Член од
6 декември 2007
Мислења
501
Поени од реакции
12
еве сеа ја еден праам и ќе ви кажам кога ќе биде онлајн, ми требаат ГМ ови, ама искусни нека бидат ! ! !
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Нема леб од бесплатните сервери xD ... срање се какви и да се...
 
D

DeviL_32`

Гостин
еве сеа ја еден праам и ќе ви кажам кога ќе биде онлајн, ми требаат ГМ ови, ама искусни нека бидат ! ! !
You can count me in :) Само ако сакаш намести 2.4.х нека биде оти имам проблем со апдејт на 2.4.2 пачот и така :) Важно ако ти треба ГМ пиши ми пп...Се разбирам доволно од гм команди ако треба и испрашајме ако не веруваш :)
 

Alex_DarklorD

Der Kaiser
Член од
1 октомври 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Игра ли некој на Toxic-wow.net
според мене најдобриот приватен сервер
 
Член од
29 октомври 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
pa necini vo veles serverot ima mnogu bagovi za nisto necini nikoj ne igra na toj server skoro site igrame na wow fusion
 

Kajgana Shop

На врв Bottom