Пресвртница за Украина

Дали ја оправдувате воената агресија на Русија над Украина?


  • Вкупно гласачи
    681
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Мислам дека Еди е хомичус :kuracc:
Абе ние сме луѓе во години не личи овде да дремиме
Ама тоа што ти на 18 години во сабота вечер си овде ми зборува дека не си многу по пичкиве :icon_lol:
 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
2.626
Поени од реакции
5.558
Башка, замисли каква пандорина кутија ке се отвори со давање ракети на Украина, ќе треба Русиве да дадат балистички на Египет, Либија, Алжир.
Италија и Шпанија will not be amused.
Израелците тоа го знаат и затоа 5 понуди за повик одбиле за Бени Ганц со Проливзников.
Автоматски споено мислење:

Абе ние сме луѓе во години не личи овде да дремиме
Ама тоа што ти на 18 години во сабота вечер си овде ми зборува дека не си многу по пичкиве :icon_lol:
Јас сум студент, учам. Не дремам по кафичи, диска. Си фаќам јас мирни пички. :kuracc:
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.381
Поени од реакции
12.086
Искрено да ти кажам и јас прво на тоа си помислив. Ама така си ставаме трн у здрава нога бе. Таква педерана расипана да пратиш во војна дефинитивно ќе неможеме да си го исчистиме името со векови. И така не се способни за репродукција, ќе треба да ги изолираме во некој камп и некоја следна генерација само да фрли жива сода, за да може земјата да ги свари полесно.
Ауаи кој хејт им удри :LOL:
Ќе го воскреснеш wicked_1 a и @HolyDebarca ќе се јави.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
23.310
Поени од реакции
31.162
Ако ти сакаш нуклеарки да почнат да врнат по Украина, повели. Оди гаѓај ја Москва ама кога ќе врнат нуклеарки врз Украина, не помислувај дека НАТО курвите ќе се одмаздат. Ќе си гледаат сеир.
Не му давај идеи, преблиску е Косово за ние да гледаме сеир (ако нуклеарно го денацифицираат). :unsure:
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
745
Поени од реакции
1.890
Три сати мислење и олку успеа да смислиш :icon_lol:
ова е и за тебе господине ремекдело патетично,буквално блебеташ без ништо да кажеш со цели параграфи али секоја чест за трудот:icon_lol: ајде сега време е да си легнете со дарче касно е веќе:icon_lol:
Ајде ајде џабе извезе сеа, пак си го лапна ко нацист руски дрон :cool:

И полека со тинкањето заедно со топлата наци хомо екипица, плускавци ќе ви излезат па после кој ќе спрдачиме тука коа нема да пишуете :icon_lol:

Пис аут Еди Истина :D
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Ај може ќе се видиме. Само облечи ја облекава од тој типацот на твојот аватар, а јас од Путинчо.
еј овај на рандеву ме покани :icon_lol: дечко немој вакви геј роул плеј муабети стариве ќе ги уплашиш :icon_lol:
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.381
Поени од реакции
12.086
Стагнираа Учките на Бајден.
Русиве уште околу фабриката за гипс се бркаат. Зима е на прагот. Цела енергетска инфраструктура е сјебана на Украина. Гас нема.
Во Москва утре -5.
Нешто прљаво се спрема.
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Ајде ајде џабе извезе сеа, пак си го лапна ко нацист руски дрон :cool:

И полека со тинкањето заедно со топлата наци хомо екипица, плускавци ќе ви излезат па после кој ќе спрдачиме тука коа нема да пишуете :icon_lol:

Пис аут Еди Истина :D
кај си бе легендо, од старост ќе умрам дури да вратиш
еден пост на 3 сати, вака се брани русија? :icon_lol:
иначе навистина почнувам да уживам во дискусијата со тебе, едно време милсев дека се разбираш вистина ама се зезаш нешто ти дарче двојката да си бил. Се скапа 3 муабети ги вртиш во последниве 20 поста не знам како не ти се смачи :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

Ако е стварно од Дебарца, дедовците у гроб Перо пропелеро...
абе сите дедовцини се вртат само од дедоти миро тече :icon_lol:
 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
2.626
Поени од реакции
5.558
еј овај на рандеву ме покани :icon_lol: дечко немој вакви геј роул плеј муабети стариве ќе ги уплашиш :icon_lol:
Па ти сакаш да ме видиш. Само мене ме спомнуваш. Еве ти дозволувам, само без секс. А и во живо да те рендам (за темава) е посекси. :kuracc:
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.805
Поени од реакции
26.367
Последно уредено:
Член од
10 јануари 2008
Мислења
745
Поени од реакции
1.890
кај си бе легендо, од старост ќе умрам дури да вратиш
еден пост на 3 сати, вака се брани русија? :icon_lol:
иначе навистина почнувам да уживам во дискусијата со тебе, едно време милсев дека се разбираш вистина ама се зезаш нешто ти дарче двојката да си бил. Се скапа 3 муабети ги вртиш во последниве 20 поста не знам како не ти се смачи :icon_lol:
Од старост не, ама дека си медицински феномен од тоа може, живее а нема мозок :icon_lol: .

Ти баце чекај тука дреми по 3 саати за риплај, некој мора и да чука женки (не се ни заебавам).

Продолжи ти да уживаш на форум (и со топлите наци браќа). Иам ја нешо работа, потивко не ме замарај :sekcza:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom