Препораки за игри

Член од
6 март 2021
Мислења
6
Поени од реакции
0


Сите бесплатни игри за македонската публика.
преземете - отпакувајте - играјте
https://www.speedallonlinegamessiteshere.com/beats-of-rage-game-club

Споделете ги овие игри и страници со вашите пријатели - ајде да ги мотивираме креаторите да создаваат поубави дела за да нè радуваат.
 
Член од
1 септември 2018
Мислења
248
Поени од реакции
642
Препорачајте игра за пц со возење низ град само да можи и без мисии да се игра. Нешто како гта, само без пукотници, акцентот да е на возуцкање, уживање, истражување таква работа.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.059
Поени од реакции
12.560
Препорачајте игра за пц со возење низ град само да можи и без мисии да се игра. Нешто како гта, само без пукотници, акцентот да е на возуцкање, уживање, истражување таква работа.
Forza Horizon 5,4

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Препорачајте игра за пц со возење низ град само да можи и без мисии да се игра. Нешто како гта, само без пукотници, акцентот да е на возуцкање, уживање, истражување таква работа.
 
Член од
1 септември 2018
Мислења
248
Поени од реакции
642
Не не, не ми треба да плајчам за физика за судари со графика од 45та. Абе игрица од торент да се симни и да возиш низ град, низ улици да се пикаш, да бараш нови места... Супер ако има и полиција да те забрка па да се кријаш по улички ваму таму. Пробав една нова гта ама на 2-3 минути ми пушта филмчина и напрај ова напрај она, а не можи поинаку.
Мене ми треба да акам да уживам, не да следам приказни.
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
746
Поени од реакции
1.026
Не не, не ми треба да плајчам за физика за судари со графика од 45та. Абе игрица од торент да се симни и да возиш низ град, низ улици да се пикаш, да бараш нови места... Супер ако има и полиција да те забрка па да се кријаш по улички ваму таму. Пробав една нова гта ама на 2-3 минути ми пушта филмчина и напрај ова напрај она, а не можи поинаку.
Мене ми треба да акам да уживам, не да следам приказни.
american truck simulator
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Не не, не ми треба да плајчам за физика за судари со графика од 45та. Абе игрица од торент да се симни и да возиш низ град, низ улици да се пикаш, да бараш нови места... Супер ако има и полиција да те забрка па да се кријаш по улички ваму таму. Пробав една нова гта ама на 2-3 минути ми пушта филмчина и напрај ова напрај она, а не можи поинаку.
Мене ми треба да акам да уживам, не да следам приказни.
Тоа ти е симулатор за возење, можеш буквално што сакаш да правиш, кај сакаш да возиш. Ќе си платиш ако сакаш да добиваш нови работи како што искачаат, мапи, коли, подобрувања итн.. Инаку ја има и на Замунда да се симне само побарај BeamNG Drive.

A aко ти е за графика играј ја GTA 5, колку сакаш возиш низ градот без никој да те спречи. Тоа на почеток ти се само неколку мисии што се изигруваат за помалце од пола саат, после тоа си слободен што сакаш да правиш.
A исто така можеш да ја пробаш и Need For Speed Heat, има тркање ама можеш и низ градот само онака да си возиш и да си истражуваш. И нејзе ја има на Замунда, а можеш и преку EA Play за 5 долари месечно претплата.

Simni si emulator i igraj ja najdobrata igra kakva sto baras.


Aко за BeamNG Drive рече дека има графика од 45-та, оваа кога ќе ја види... :icon_lol: Иначе подобра е Driver 2, оваа е кецот. Driver 2 ја утепував од играње како мал, и баш таму има ептен возење и истражување низ град.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Мислам дека Сајберпанк 2077 е то шо го барам. Лаптопов прв пат че види мака.
Во Cyberpunk возењето е срање, а има и мисии и пукање исто како во GTA. Полицијата и општо системот за бркање е очаен. Сообраќајот и возачите се 10 пати полоши отколку во GTA. Cyberpunk се игра баш заради приказната и мисиите, све друго е споредно. Али пробај па може ќе ти се допадне :)
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Беља работа. Пак на ништо сум :pos:
Па ти кажав GTA 5, помини ги првите мисии набрзинка и вози си.

Eве и Need for Speed

Или па пробај што сакаш од Замунда, беспари е, ако не ти чини бриши :D
 
Член од
1 септември 2018
Мислења
248
Поени од реакции
642
Па ти кажав GTA 5, помини ги првите мисии набрзинка и вози си.

Eве и Need for Speed

Или па пробај што сакаш од Замунда, беспари е, ако не ти чини бриши :D
Ех да имаше некој мод со шиптаришта како зомби да ги пердашиш. А тие со забите напрчени и такви какви шо се кривосуратни да мумлаат со тој шпонски призвук "кљинтон...њато... кљинтон..." и да трчаат по тебе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom