Препораки за игри

bubi4ko

Македонци брее..
Член од
24 јуни 2008
Мислења
274
Поени од реакции
17
Дајте некоја игра со возење или пукање или нешто како ГТА за 256 рам
 

bubi4ko

Македонци брее..
Член од
24 јуни 2008
Мислења
274
Поени од реакции
17
Moжеш да пратеш а некој друг да не знае игри како што имам наведено горе???
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
Нешто како гта ти е Saints Row 2, Just Cause, Mercenaries 2..Само тешко дека со 256 рам ке ги играш..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Just Cause ке му се фати А за др две мислам не ... Saint Row 2 треба да имаш 1 до 1,5 гб рам ... а за Mercenaries незнам
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
Не е само до рамот..Треба процесорот и графичката исто така да му се јаки...И да има 4 ГБ рам неможе на некој celeron да игра..
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Оваа јас ја чекам:vozbud::vozbud:
za 15-16 dena F.E.A.R. 2 : Project Origin ke bide jako
Hmmmmm.......... ke bide opasno!!!Edvaj ja cekam!
Пробајте го демото (1-2 GB) да видите што нуди играва. Језива е у ПМ со ептен добри ефекти. Стално кога го играм демото се наежувам до максимум, ептен добро напраено.
 

jombastik

Misfit Kid
Член од
23 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
6
Пробајте го демото (1-2 GB) да видите што нуди играва. Језива е у ПМ со ептен добри ефекти. Стално кога го играм демото се наежувам до максимум, ептен добро напраено.
Закон е играта човече, барем кога го видов демото останав со прстот в уста, а фино е што и графиката е многу добро оптимизирана така да играта би требало да е една од "топ" игрите за 2009 година:wink:

:vozbud: Заборавив на оваа игра малце. Овааа ми е нај омилената и нај добрата игра според мене на свет а мора да ја има и за PC!!!:nesum:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Некој што ја пробал најновата Silent Hill да ми каже импресии?

Графика, приказна, морбидност..... како е?
 

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
Некој што ја пробал најновата Silent Hill да ми каже импресии?

Графика, приказна, морбидност..... како е?
Двапати ја изиграв... Супер е... малку графиката, ама ок...
Графика...........7/10
Приказна ......10/10
Морбидност...10/10

Кој обожава вакви игри ќе биде задоволен... Мене веќе ми фали нова Silent Hill 6...
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Пробајте ја Overlord (по можност со експанзијата Raising Hell). Добро е за промена да сте негативец во играта, кој се бори против сето добро на светот, со единствена цел - да изгради совршена неуништлива империја=). Во тоа ви помагаат многуте гоблини, импови, тролови и што уште, кои како ваши верни поданици ги следат вашите инструкции. Интересна акциско-авантуристичка игра, вреди да се проба.=)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom