Пред компјутер vs. излегување во град

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Излевање надвор,Женски,Пиво, друштво мераци
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Пола пола :) Преку ден додека е жешко на комп., после ако сум добро расположен и ми е ќеф искачам со друштво и пријатели.
 
D

DeviL_32`

Гостин
ЈАс обично минам цел ден на компјутер....но кога иде време за излевање секогаш сум спремен.. значи пола пола
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Кога имам шанса за да излезам,ја искористувам.Најчесто барем.Зависи од друштвото и од местото нормално.
На компјутер сум нон-стоп,можам кога сакам да седнам така да,ако го оставам за неколку саати нема нигде да избега.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.537
Поени од реакции
28.959
зависи од климатските услови
 

Spaski

Vita - Amore - Riso
Член од
31 јануари 2009
Мислења
263
Поени од реакции
11
Моментално на горештинава повеќе би у град со ладно скопско у рака него пред PC.
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
721
Поени од реакции
40
Порано да имае денови кога не излагав заради компјутерот ама сега не ми е више интересно и повише сум надвор од колку на компјутер што сум
 

TheGamer

аут оф мај мајнд...
Член од
11 јуни 2009
Мислења
265
Поени од реакции
8
кога можам излегувам...ако неможам се знае..кајгана :D:D
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
прилично многу седам пред компјутер но секогаш можам да најдам време за излегување и на прво место ми е излегувањето :) не сум голем зависник на компјутер
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
Преку ден компјутер,навечер град и после град пак компјутер :P
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Пред компјутер сум скоро цел ден,така да кога некој ќе ме викне да излеземе секогаш се согласувам и излегувам. Пола-пола ма да предност му давам секогаш на излегувањето.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Kolku sto obozavam da sedam pred kompjuter tolku obozavam i da se setam. No koga moram da izberam dali da sedam pred komjuter i da uzivam vo virtuelniot svet ili da izlezam so drustvo vo grad i da si pominam super onda bi go izbrala vtoroto. Kompjuterot e sekogas tuka i koga i da se vratam mozam da uzivam so nego, dodeka so drustvoto i izleguvanjeto ne e bas taka.
 
M

MIL

Гостин
Sto znam i izleguvanje e ok i pc mada u zadnje vreme ne praktikuvam mnogu da sedam pred pc leto e ;)
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Зависи...некогаш сум расположена за испаѓање,некогаш за компјутер....се е до моментот
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Хммм па вака....90% Излагање 10 % Пред компјутер...

Боље е да излагаш ...кафица,друштво ,жени,алкохол,жени,алкохол,жени,алкохол....(се заборавив малце) :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom