"Предупредување" за Лавови груп

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.109
Поени од реакции
84.771
Не зафкравајте баш е добар овој.
Армани,Гучи,Габана,Лејкерс....


Бетовен,Моцарт,Јувентус
:pos:
ЕПИЦ
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Се фино лепо но кога почнавте да серете за Јуве дека местел утакмици сфатив дека сево ова е едно големо биг реалити сурвајвл шоу.
 

Limbo

maybe an alien
Член од
26 декември 2007
Мислења
832
Поени од реакции
1.457
Нека се смени темава во Armani Mafija Cr€vvv :icon_lol:

Третово не е на ниво на првите 2, малку чудно зошто бега од концептов на првите 2, ама кога ќе го загледаш по трет, четврт пат, не е и толку лошо, иако можело и подобро :)
 

ZigZag

Заменик министер
Член од
19 јули 2006
Мислења
347
Поени од реакции
248
Нека се смени темава во Armani Mafija Cr€vvv :icon_lol:

Третово не е на ниво на првите 2, малку чудно зошто бега од концептов на првите 2, ама кога ќе го загледаш по трет, четврт пат, не е и толку лошо, иако можело и подобро :)
Можеше многу подобро да излезе, ама после 6-7 обид си викаме кој го ебе доста толку повеќе среќа во следното.
--- надополнето: 13 април 2012 во 03:54 ---
Дајте линк од музичево,преубаво е :)
Recitativo accompagnato EDIT: Recitativo accompagnato Handel: Opera arias Rinaldo Alessandrini
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.522
Поени од реакции
33.704
Музикана во позадина човече. Мајндфак :vozbud:
Сега ми текна дека имам седено со главниот протагонист и музиката и филмскиот-арт елементот не се баш ненамерни, поголем вкус за филмови има од овде сите соберено шо испостираа 9гаг слики, па дури и од мене и тебе. :) Успешно тролање и многу несфатен хумор. Детето си е доста паметно, како што памтам.

ZigaZaga, позззззззззззз.
 
M

Moon Child

Гостин
Можеше многу подобро да излезе, ама после 6-7 обид си викаме кој го ебе доста толку повеќе среќа во следното.
--- надополнето: 13 април 2012 во 03:54 ---

Recitativo accompagnato EDIT: Recitativo accompagnato Handel: Opera arias Rinaldo Alessandrini
Пеер немој да ми кажеш дека ти си едниов од овие двајцава :vozbud: Ако си, кажи на шо срање сте:vozbud:
 

Limbo

maybe an alien
Член од
26 декември 2007
Мислења
832
Поени од реакции
1.457
Сега ми текна дека имам седено со главниот протагонист и музиката и филмскиот-арт елементот не се баш ненамерни, поголем вкус за филмови има од овде сите соберено шо испостираа 9гаг слики, па дури и од мене и тебе. :) Успешно тролање и многу несфатен хумор. Детето си е доста паметно, како што памтам.

ZigaZaga, позззззззззззз.
абе види... менталитетот кај нас е малку.. заостанат :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom