"Предупредување" за Лавови груп

ZigZag

Заменик министер
Член од
19 јули 2006
Мислења
347
Поени од реакции
248
Не ми се допаѓа!

А беа сомителни уште со првиот и вторито клип со музиката во позадина!
Армани мафија, ај бег ју, вратете се на вистинскиот пат!
„Човек во човек во волк! е... Говеда!“
Извини : (
 

ZigZag

Заменик министер
Член од
19 јули 2006
Мислења
347
Поени од реакции
248
Не знам дали бев јасна!
Сакам да снимаат клипови со содржина како првите два!
ПЛиииис, плисссс!
Те разбрав, но нема да се баш како првите два повеќе.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Незнам зошто кенкате толку.Не е на ниво како претходните 2 али е добро.Може да кажам дека Армани Cr€vvv имаат подобри скечеви од поголемиот дел скечеви на К-15 кои се снимени во последните 3-4 години.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
Незнам зошто кенкате толку.Не е на ниво како претходните 2 али е добро.Може да кажам дека Армани Cr€vvv имаат подобри скечеви од поголемиот дел скечеви на К-15 кои се снимени во последните 3-4 години.
Ќе кенкам! Првите два беа уникатни! Овој третиов е онака...
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.475
Поени од реакции
7.773
Некој да донира за детето во бела маичка да се потхрани малку, за да може да се бори со ривалските мафии...
 
P

PewDiePie

Гостин
Првите 2 беа смешни,на ова само еден момент беш смешен.
 

ZigZag

Заменик министер
Член од
19 јули 2006
Мислења
347
Поени од реакции
248
Некој да донира за детето во бела маичка да се потхрани малку, за да може да се бори со ривалските мафии...
Добро сум нахранет, ако сакаш да знаеш. Меѓутоа ако имаш нешто вкусно зготвено по дома, не се устручавај и донеси.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.366
Поени од реакции
25.096
Ќе кенкам! Првите два беа уникатни! Овој третиов е онака...
Во третиов фали музика, звучни ефекти нешто како во првите два... Можеби затоа таков впечаток сме добиле сите од третиов - фали ептен ова.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Добро сум нахранет, ако сакаш да знаеш. Меѓутоа ако имаш нешто вкусно зготвено по дома, не се устручавај и донеси.
Дали ова значи дека уствари ти си дечкото од клиповите, тој со белата маица?
 
М

Мартин`

Гостин
Добро сум нахранет, ако сакаш да знаеш. Меѓутоа ако имаш нешто вкусно зготвено по дома, не се устручавај и донеси.
Ептен си ухранет и развиен како Сомалијска економија. Инаку видеото е добро, продолжете така ..
 

ZigZag

Заменик министер
Член од
19 јули 2006
Мислења
347
Поени од реакции
248
Дали ова значи дека уствари ти си дечкото од клиповите, тој со белата маица?
Да.
Ептен си ухранет и развиен како Сомалијска економија. Инаку видеото е добро, продолжете така ..
Стеф Ангел е стручњак за развивање и телесна градба. Стеф ако го прочиташ ова дај некој совет, домашна рецепта со свинска лој, јагоди и јогурт или шо јадеше пред борбата со дијабетес.
 
М

Мартин`

Гостин
Стеф Ангел е стручњак за развивање и телесна градба. Стеф ако го прочиташ ова дај некој совет, домашна рецепта со свинска лој, јагоди и јогурт или шо јадеше пред борбата со дијабетес.
Е го погоди експертот, може да го уходате и во видеата да глуми “глушец“ да јаде сирење од бурекот :pos:
 

ZigZag

Заменик министер
Член од
19 јули 2006
Мислења
347
Поени од реакции
248
Во третиов фали музика, звучни ефекти нешто како во првите два... Можеби затоа таков впечаток сме добиле сите од третиов - фали ептен ова.
Звуците од автомобилите се музика : P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom