Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.764
Поени од реакции
21.157
Длабоко сум повреден шо така мислиш за мене.

Имено, навистина имаф фотка еднаш слика у слика, за темата женски нозе, фотнав од форумоф од темата нозе ово оно и логото кајгана све пиц пец концептуала арно ама ми ја избришаа, не смеело слика у слика. Уште му немам опростено на коцка, чинам тоа беше моето најбитно дело у животу.... но ни блиску до твоето по јачина на импакт ... се надевам коцка ќе ја согледа битноста на твојто дело и не само шо ќе го остави ами и он ќе гласа за тебе и така ти ја зададеш најбитната тема до сега - брадавички.
Tehnicki gledano ne e slika, uste pomalce slika vo slika. Ajde ke recam medicinsko pomagalo, instrument. Kako da sum slikal katetar ili guska :свиркам:.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.347
Предлагам да ги ставиме натпреварите на кратка пауза и да продолжиме после празниците. Сѐ помал интерес за сликање има деновиве, така да...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.527
Поени од реакции
34.677
...континуитет мора да има инаку ќе угасне подтемата како натпреварот во Гурманско катче,
Предлагам да ги ставиме натпреварите на кратка пауза и да продолжиме после празниците. Сѐ помал интерес за сликање има деновиве, така да...
...Ти мора да и' помогнеш на колешката модератор на овој подфорум, а вака и одмогнуваш, како сакате сега.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.347
...континуитет мора да има инаку ќе угасне подтемата како натпреварот во Гурманско катче,

...Ти мора да и' помогнеш на колешката модератор на овој подфорум, а вака и одмогнуваш, како сакате сега.
Не сум модератор одамна. Нема проблем, ама како што гледам на темана сама си играм.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.527
Поени од реакции
34.677
Не сум модератор одамна. Нема проблем, ама како што гледам на темана сама си играм.
...колку го следам форумов мислам пак те назначија не се сеќавам на кој подфорум, може уште не знаеш :D
...кај те оставам сама таму ќе постирам и јас, ама чекам други после тебе да фотнат:love:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.527
Поени од реакции
34.677
Оваа па со таа нејзина вечна опсесија за тоа кој е модератор а кој не, и кој има поволности од истите а кој не. Бог да чува. :facepalm:
... како тоа тебе ти се промени никот во Џонтра Волта, за разлика од сите други кои ажурно го запазиле полноќниот термин на Нова Година за менување на никот? :kafence:

Кои поволности ги имаш ти, а кои ги нема другите, за пријател/ка прашувам!:cautious:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Јас ќе се вратам наскоро да регулирам се ама до кај 16-17 тешко :(
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.786
Поени од реакции
29.222
...континуитет мора да има инаку ќе угасне подтемата како натпреварот во Гурманско катче,

...Ти мора да и' помогнеш на колешката модератор на овој подфорум, а вака и одмогнуваш, како сакате сега.
,,,ke zgasne temata,,,koa ste loshi domakinki,,,ne znaete da gotvite,,, :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.952
Поени од реакции
14.703
Јас секогаш ќе ставам фотки(сега бев болен)....но слаба страна ми се теми со ликови. Просто не фотографирам ликови, а себе скоро никогаш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom