Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Абе и два битолски надимаци ми дадоа (ги забораив!) ама не сум од битола, многу се дотерани тие. Ја од ајродром сакам у тренерки да се шетам
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.784
Поени од реакции
21.189
Абе и два битолски надимаци ми дадоа (ги забораив!) ама не сум од битола, многу се дотерани тие. Ја од ајродром сакам у тренерки да се шетам
Ne rekov deka si od Bitola tuku od kaj znajs patot kaj ke te odnesi, pa eden den i ti da go vrtis pareto za Vasilica kako so e red i pravilno :свиркам:.
I setaj se po trenerki, ti e gajle, ne deka ke te znaj nekoj deka ke bidis naturalizirana bitolcanka.
Za prekar lesno prajme mada i kocka ke pomini.
P.s ke mi izvat muabeti deka ti se pustam a ti nalet drugoto masko :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Хелоууууѕ, шо е бре ме игнорирате?!
Дериозно, ајде да смениме непто да ги размрдаме убаво натпревариве. Некако да се заиграме и да фоткаме пак.
Дајте идеи што би сакале што фали?
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.784
Поени од реакции
21.189
Хелоууууѕ, шо е бре ме игнорирате?!
Дериозно, ајде да смениме непто да ги размрдаме убаво натпревариве. Некако да се заиграме и да фоткаме пак.
Дајте идеи што би сакале што фали?
Prvo so treba da smenime e da te naterame da si kupis druga pogolema tastatura ili tablet, taka nesto oti ne sakati so pisuvanjeto :sneaky:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Prvo so treba da smenime e da te naterame da si kupis druga pogolema tastatura ili tablet, taka nesto oti ne sakati so pisuvanjeto :sneaky:
Нели сфати дека иам дебели прсти а не мала тастатура???
замисли си 10 ќебапчиња…епа малку подебели
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.784
Поени од реакции
21.189
Нели сфати дека иам дебели прсти а не мала тастатура???
замисли си 10 ќебапчиња…епа малку подебели
Nemalo dosega slikanje prsti od raka vo foto natprevarite, odma ke videvme dali nekoj tuka manipulira so debelinata na prstinjata :cautious: .
A ete i voedno i ideja vi dadov za sledniot natprevar, pak vaka taka da recis za mene :свиркам:.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
620
Поени од реакции
1.326
Хелоууууѕ, шо е бре ме игнорирате?!
Дериозно, ајде да смениме непто да ги размрдаме убаво натпревариве. Некако да се заиграме и да фоткаме пак.
Дајте идеи што би сакале што фали?
Vo april vtora polovina racunaj na Erotika 4.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Nemalo dosega slikanje prsti od raka vo foto natprevarite, odma ke videvme dali nekoj tuka manipulira so debelinata na prstinjata :cautious: .
A ete i voedno i ideja vi dadov za sledniot natprevar, pak vaka taka da recis za mene :свиркам:.
Имаше тема раце…или мислам нешто слулно

Ајде владе давај тема па да продолжиме. Зимска романтика? ;)
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.784
Поени од реакции
21.189
Имаше тема раце…или мислам нешто слулно

Ајде владе давај тема па да продолжиме. Зимска романтика? ;)
Jas vodolija sum, romantikata bas i ne mi e jaka strana :( .
Ako sakate tema ke vi predlozam ali cisto se somnevam deka ke bidi romanticna :toe:.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Jas vodolija sum, romantikata bas i ne mi e jaka strana :( .
Ako sakate tema ke vi predlozam ali cisto se somnevam deka ke bidi romanticna :toe:.
Ако не е романтична бар знам дека на мене и агда ќе ни се свиѓа :))))
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Стварно дечки јас би сакала пак да ги има натпреварите, ама не може само јас бијонс и уште некој само да се пријавуваме па затоа ве прашувам што би сакале вие? Како би сакале да бидат организирани? Сакате награди? :)
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.784
Поени од реакции
21.189
Ако не е романтична бар знам дека на мене и агда ќе ни се свиѓа :))))
Mozi, ne velam ne no sepak pobednikot od proslata tema treba oficijalno da se otkazi. Inaku mi se motase nesto vo smisla kao pogled od visina, taka nesto.
P.s mozebi za neaktivnosta na temata trebase da si mislite pred da gi promenite pravilata pa od mesto za zabava i druzba da go napravite katce za profesionalci :cautious:.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Ради премногу забава изгубивме едно 10-15 учесници не знам дали си свесен :) некоја средина нека има
@Corvus имаш! Само ќе трњба да почекаш до јули (де сушат)

Има тема на пример што гледам кога ќе погледнам горе, не знам како ја крстив ама ја имав еднаш. Нека е што гледам кога ќе погледнам доле за да не е причја или жабја перспектив. Или на тоа мислиш, поглед од земја или од небо
Автоматски споено мислење:

А ако ти побарам некпј фотки пози на изложба да те ставам м корвус? Би сакала? :D
Сериозна сум @Corvus
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom