Предлог за филм со кратка рецензија

Член од
14 септември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
џуманџи и затхура се закон филмчиња:tv::tv::tv:
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.336
Поени од реакции
2.224

Waist Deep


Мислам дека филмчево е закон гледајте го па коментари чекам..
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301



Феноменално добро замислен филм. Ова е еден од ретките филмови кои треба да се гледаат 2-3 пати за да се сватат целосно како што треба. Препорачливо за оние кои сакаат да уклучат мозок додека гледаат филм. За останатите, не го гледајте, глуп е :)

Оцена 10/10
 

Yan Gillan

Iron Maiden - my religion
Член од
12 мај 2006
Мислења
642
Поени од реакции
19
Ke ve molam da mi pomognete itno baram film koj ne znam kako se vika no znam za sto se raboti vo nego pa ke vi kazam a vie potrudete se da mi pomognete.
Kako prvo vo filmot saundtrackot e od alice cooper i odat pesnite School's out,No more mr.nice guy,I'm 18,i drugi poznati hitovi.Mislam ama ne sum siguren deka vo filmot glumese Joseph Gordon-Levitt.Filmot e postar od 80setite ili 90setite i se raboti za maturanti koi zavrsuvaat sredno i gi maltretiraat taka narecenite vo filmot gusterite koi pocnuvaat 1va god pa pocnuva luduvanje po gradot zabavi i sto uste ne moram da go najdam filmot se nadevam ke mi pomognete.
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
Ke ve molam da mi pomognete itno baram film koj ne znam kako se vika no znam za sto se raboti vo nego pa ke vi kazam a vie potrudete se da mi pomognete.
Kako prvo vo filmot saundtrackot e od alice cooper i odat pesnite School's out,No more mr.nice guy,I'm 18,i drugi poznati hitovi.Mislam ama ne sum siguren deka vo filmot glumese Joseph Gordon-Levitt.Filmot e postar od 80setite ili 90setite i se raboti za maturanti koi zavrsuvaat sredno i gi maltretiraat taka narecenite vo filmot gusterite koi pocnuvaat 1va god pa pocnuva luduvanje po gradot zabavi i sto uste ne moram da go najdam filmot se nadevam ke mi pomognete.
http://www.imdb.com/title/tt0106677/
може да е овој?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301



Овој филм МОРА да се гледа. Кој не го гледал, нека го гледа одма!!!!

Кој го гледал, нека го гледа пак, филмови е MUST SEE TWISE!

Ретко перфектно добро смислен филм.
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21



Овој филм МОРА да се гледа. Кој не го гледал, нека го гледа одма!!!!

Кој го гледал, нека го гледа пак, филмови е MUST SEE TWISE!

Ретко перфектно добро смислен филм.
Постирај нова слика, оти не можиме да видиме шо филм ни препорачваш :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom