Предлог за филм со кратка рецензија

J

Johnny Stulic

Гостин
Некој препорака за добар затворски филм нешто како бегство од алкатраз во тој фазон
 
Член од
27 март 2007
Мислења
735
Поени од реакции
316
Johnny Stulic напиша:
Некој препорака за добар затворски филм нешто како бегство од алкатраз во тој фазон
Let's Go To Prison
ne e bas kako Alkatraz ama taman e
 
J

Johnny Stulic

Гостин
mettalhammer напиша:
Ако сте за психолошки трилер или добар хорор, побарајте го било кој филм од Stephen King, нема да зажалите.
Мислиш некое филмче според делата на Стивен Кинг:wink::)
 

Гогото

MYSTIQUE
Член од
14 јуни 2006
Мислења
139
Поени од реакции
2
Johnny Stulic напиша:
помош нешто режисер,глумци
леле немој ни случајно ни несакајѓи ни онака да го земеш Lets go to prison ја планирав едно 10-тина пати да се самоубијам гледајќи го. Ме потсети на 40 Годишна девица, и на него сакав едно 100 пати да се самоубијам некои филмови не вреди да се гледаат. Филмот е нискобуџетен со скоро непознати глумци и не вреди :nenene:
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Гогото напиша:
леле немој ни случајно ни несакајѓи ни онака да го земеш Lets go to prison ја планирав едно 10-тина пати да се самоубијам гледајќи го. Ме потсети на 40 Годишна девица, и на него сакав едно 100 пати да се самоубијам некои филмови не вреди да се гледаат. Филмот е нискобуџетен со скоро непознати глумци и не вреди :nenene:
Значи комедија е филмов
Ништо отпаѓа .Мислев нешто посериозно
 

rustyblades

Stiff Upper Lip
Член од
19 февруари 2007
Мислења
611
Поени од реакции
35
Дечки абе Апокалипто обавезно да го гледате...
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ова важи за сите оние кои мразат мјузикли!!!
**** НЕ ГО ГЛЕДАЈТЕ DREAMGIRLS ****
вчера го гледав, подобро ќе беше да бев заложник на ал каеда 2 саати него времето од 2 саати што го поминав гледајќи го филмов!
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Ти па кај си се фатил за Dreamgirls не знаеше ли дека е мјузикл, ја таков филм никогаш не сум гледал, а и не планирам:pov:
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Сакам мјузикли ама dreamgirls дефинитивно не спаѓа во колекцијата добри,успешни филмови кои ми се допаднале :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom