Предигра - прст или јазик?

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.176
Сега гуглав, шансите да фатиш рак на грлото од орален секс се неколку илјади пати помалку, за разлика од пушење цигари.

Ме исплаши да си ибиш векот .. :pos:

Којзнае какви заболени кураби лижел Даглас, јас во последните 2 години лижам една иста пичка.
Па жена му бе, Кетрин Зета Џонс.
Автоматски споено мислење:

Screenshot_2024-02-29-20-44-35-441_com.android.chrome.jpg
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.612
Па жена му бе, Кетрин Зета Џонс.
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 408131
Доста мор не ме плаши. :pos:

Па тоа ХПВ ти е некој болештина, треба да го имаш па да го пренесеш. Ваљда не се добива рак од пичкини сокови од здрава мома. Даглас е познат стар курвар, сигурно не бил само со жена му.

Јас и ја лижам, и кога ќе ја набабрам добро ја боцкам и ја тријам со брадата. Очите и ги обраќам тилот си го гледа одвнатре. Двајцата сме здрави прави немаме никакви курабски болести.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.176
Доста мор не ме плаши. :pos:

Па тоа ХПВ ти е некој болештина, треба да го имаш па да го пренесеш. Ваљда не се добива рак од пичкини сокови од здрава мома. Даглас е познат стар курвар, сигурно не бил само со жена му.

Јас и ја лижам, и кога ќе ја набабрам добро ја боцкам и ја тријам со брадата. Очите и ги обраќам тилот си го гледа одвнатре. Двајцата сме здрави прави немаме никакви курабски болести.
Ако нема хпв добро, зашто полно го имаат, не знам проценти али едно 50% сигурно.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
171
Помеѓу прст и јазик бирам јазик мм..
 
Член од
29 март 2024
Мислења
230
Поени од реакции
368
Доста мор не ме плаши. :pos:

Па тоа ХПВ ти е некој болештина, треба да го имаш па да го пренесеш. Ваљда не се добива рак од пичкини сокови од здрава мома. Даглас е познат стар курвар, сигурно не бил само со жена му.

Јас и ја лижам, и кога ќе ја набабрам добро ја боцкам и ја тријам со брадата. Очите и ги обраќам тилот си го гледа одвнатре. Двајцата сме здрави прави немаме никакви курабски болести.
Абе лижи таму нека не те плаши очајнава домаќинка, се дур ја знаеш женската ако не е калаштура да се фука цело време со други немаш гајле. Иначе ако и е бесно гзето тогаш е ризик да фатиш нешто.:D

пичколижач низаеден
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
171
Абе лижи таму нека не те плаши очајнава домаќинка, се дур ја знаеш женската ако не е калаштура да се фука цело време со други немаш гајле. Иначе ако и е бесно гзето тогаш е ризик да фатиш нешто.:D

пичколижач низаеден
Бесен газ нема врска до болест.за зараза е доволно еден партнер и незаштитен однос
 
Член од
29 март 2024
Мислења
230
Поени од реакции
368
Бесен газ нема врска до болест.за зараза е доволно еден партнер и незаштитен однос
Очигледно тролаш o_O

значи имањето 30 партнери е исто со имањето 1 партнер?:pos:
За лижење на чварчето нема заштита.
 
Последно уредено:
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
171
Очигледно тролаш o_O

значи имањето 30 партнери е исто со имањето 1 партнер?:pos:
За лижење на чварчето нема заштита.
Епа не лижи чмарови а тролање незнам што ете ти објасни ми што е?освен ако според тебе тролање е тоа што имам право и јас ко член да напишам мое мислење
 

Kajgana Shop

На врв Bottom