Предигра - прст или јазик?

F

FARANG

Гостин
Девојки што повеќе ве пали прст или јазик и зошто?

Значи интересна работа, со еден куп аргументи за едново или другово. Според една студија на FHM Magazine доста поделено е секаде низ светот со доста аргументи и за едново и за другото... Ај баш да видиме што ќе кажат нашите форумџики на темата.
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
фаранг, а што правиме со оние кои НЕ сакаат ниедно? едноставно само тури-вади и тоа. ништо повеќе :place:
 
F

FARANG

Гостин
370 прегледи 2 девојки коментирале :facepalm:

Добро бе знаете што сакате или на сите ви е срам да кажете?

Ајде да слушнеме ако треба ЕДНО да одберете... Значи нормално секоја сака комбинација ама ако е едно? Од коментарите низ светот имаше во стилот секој нема долг јазик, прстите секогаш не се доволно дебели и големи, ноктите се проблем итн инт...[DOUBLEPOST=1392816557][/DOUBLEPOST]
фаранг, а што правиме со оние кои НЕ сакаат ниедно? едноставно само тури-вади и тоа. ништо повеќе :place:
Тука малку и тебе те кривам што не си им покажал дека може и вака да уживаат. До сега сум имал само обратни случаеви, да неќе тури вади (невина) а да не и смета лижење[DOUBLEPOST=1392816658][/DOUBLEPOST]
Абе , а смеам ја као муж да кажам што преферирам да праам ? :pos::pos::pos:

ЈазиЌе :))

Исто. За мене прсти не е задоволство освен тоа што гледам дека неа и пружам задоволство. Вака бар и за мене е интересно
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
farang, ремет ми удираш, а? :P
не беше за мене, али кога веќе ја префрли топката, ................... ги баталувам и продужавам рачно :drk:
 
F

FARANG

Гостин
farang, ремет ми удираш, а? :P
не беше за мене, али кога веќе ја префрли топката, ................... ги баталувам и продужавам рачно :drk:

Не не далеку од тоа... За мене е несфатливо зошто некоја би неќела. Не викам дека нема али ај да се надеваме дека некоја од дамите на форумот ќе ни обајсни зошто е тоа така. Јас само викам пробај пак може се срами :X3:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom