Предигра - прст или јазик?

Joshua_Tree

Samo na minuvanje...
Член од
21 март 2010
Мислења
1.274
Поени од реакции
4.617
...хм,ако мажјакот не размислува само со долната глава ќе осети што и се допаѓа
...а ова вака како ги читам коментарите ми личи на упатсво за употреба на машина за перење :)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.712
Поени од реакции
15.581
Од ХПВ мојш да наебиш.Од Кандидата можит само да ти побелит јазикот.Затоа жените ги преферираат мажите со бели јазици.
многу поодамно, имаше дискусија во дру=тво меѓу машки и женски што е здравствено поризично, фелацио или кунилингус... еден рече, ај ќе прашаме професионалка, што наплаќа поскапо :confused:

Автоматски споено мислење:

Кандида и ХПВ се две различни работи, од второто се добива рак на грло.
така е, ама и кандида на грло е гадна
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
многу поодамно, имаше дискусија во дру=тво меѓу машки и женски што е здравствено поризично, фелацио или кунилингус... еден рече, ај ќе прашаме професионалка, што наплаќа поскапо :confused:

Автоматски споено мислење:


така е, ама и кандида на грло е гадна
Секако, габична ептен упорна инфекција.

Инаку на темава, и двете секако, некако прво прсти па јазик, тоа ептен нападно ќе му дое одма меѓу нозе да ми влезе со глава..
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
19.712
Поени од реакции
15.581
Надлежните нека отворат Политика оти работава ќе ескалира баш тука :icon_lol:
на времето, тогаш премиерот Буч Касиди, гостуваше во една ТВ емисија , доцна ноќе ... нешто почна околу мислам некоја театарска представа Вагинални Монолози, па Буч почна дека Вагината има мирис... после отиде темата у ширина, па се сеќавам онаа дебелата комуњарка (што сега имаше некоја дубара со обука на магариња) постави прашање, мислам дека при аналниот однос се користи кондом ?? :cool: ... итн...
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.950
Лезбејка сум, така да јазик наспроти прст. :angel:
И јас сум лезбејка. Пре би да лижам дунда отколку кур.
Автоматски споено мислење:

Од ХПВ мојш да наебиш.Од Кандидата можит само да ти побелит јазикот.Затоа жените ги преферираат мажите со бели јазици.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.954

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.177
Поени од реакции
8.806
Ti kazav jas kako se pocnuva.
Na Zoki crtaj mu, mene samo prakticno veke ako sakas da mi pokazis :sneaky:
Не можам практично ако не знам што знаеш што не, ќе се испобуниме. Прво учење па пракса. Остави го Зоки склепал тој нешто, знае барем за стави извади, ама за тебе не знаеме што знаеш што не. И од некаде еве да почнеме.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.954
Не можам практично ако не знам што знаеш што не, ќе се испобуниме. Прво учење па пракса. Остави го Зоки склепал тој нешто, знае барем за стави извади, ама за тебе не знаеме што знаеш што не. И од некаде еве да почнеме.
Zatoa na star tocak se uci da vozis, izvozen vekje, raskantan, ne na nov taka da bi rekol nemas gajle, nisto nema da ti bidi :toe:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.177
Поени од реакции
8.806
Zatoa na star tocak se uci da vozis, izvozen vekje, raskantan, ne na nov taka da bi rekol nemas gajle, nisto nema da ti bidi :toe:
Чекај не сфаќам, да учам на тебе ти си раскантан стар точак? Владе, со толку ниска самодоверба не се легнува жена. Чим јас те зедов под закрила не си раскантан, има материјал, ќе те направам тип топ и ливадарки и ливадари да те посакуваат.

Не врти сега, да збрзнеме, знаеш или не знаеш што е предигра? Па после малце ќе поработиме на самодовербата, не сакаат мачињата така да се нарекуваш стар раскантан.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom