Прв бакнеж

Член од
22 декември 2014
Мислења
30
Поени од реакции
100
На 13години, 7мо за 8мо одделение бев, летен распуст беше. :)
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
321
Поени од реакции
314
На 13 год , ми теекнува мижев очи не отварав хахахахха
 

AntiSpamMaster

Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
18 август 2011
Мислења
112
Поени од реакции
83
Прв бакнеж на игралиште, партија кошарка 1в1 со неа. Ја убедував дотогаш да пробаме ама некако како да негодуваше(на двајцата ни беше прв пат)и веќе реков доста е, запрев партијата и го напрајв своето. Колку глупо беше, да не гледаше некој од страна ќе се изгазеше од смеење... После тоа одев некое време со неа, усовршивме техники и ме откачи(првото откачување во животов)..

П.С уште не сум искусил француски бакнеж, некако не ми е сеедно кога ќе помислам на два јазика во дуел.. Инаку 21 година иам(скоро де, без 3 месеца, don't hate).

Ох и да, возраст не спомнав пошо не сметам дека е од голема важност али ај, имав ја 14, она 13 години. 4 години после тоа одев со една на 14 годишна возраст па после неа со уште една на 14 годишна возраст, само што оваа последнава беше 5 години помала од мене, да не заборавам пониска, а и неа и беше првиот бакнеж со мене, no sex though..
 
Член од
24 декември 2014
Мислења
2
Поени од реакции
1
Тоа беше на 12 години во 7мо. Типката со која што требаше да се лапам ја лажев дека не ми е прва пошо беше поголема од мене да мисли дека јас тој со искуство,и седевме на клупа кај Вучко у Ајродром покрај кеј кога она праеше 2ипол саати муабет а јас ќутев, у овој момент се сетив на оноа што едно мое другарче ми го кажа ако ти прави многу муабет значи сака. и како што седевме ја напраив онаа стара фора на демек зеваш и ја ставаш раката преку рамо, и едно пола саат раката седеше таму што после пола саат едвај собрав храброст да и ја свртам главата и да се залапаме. Кога се деси тоа тие 11 секунди, потонав така у земја, срцето ми рипаше 300 на саат, Johnny ми се возбуди премногу,онакви стануваме од клупата и јас таков.. чеј самошо шо се мувавме така? она рече да се усрами и си отиде.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
5то за 6то, таа тогаш имаше 17 години, ме загина. :D

Ама нека ми дојди сега да ја видам...се омажи. Ѓубре. :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
19 декември 2014
Мислења
51
Поени од реакции
52
Бев осмо одделение, а он ми беше соученик. Мислев дека ќе повратам од лигите :lolzz:
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Ах бе лузери :brlav:, јас во втора или треќа стредњо прв пат се залапав и тоа со една растурена :цицки: што таа мене ме натера и тоа со тоа што зборуваше преку телефон со еден мој другар:aplauz:. Беше, а и уште си е растурена :цицки: и може сакаше таа мене да ми :pusigo: или :sekcza: ама јас не сакав :zver:. И до ден денес :neetaka: ми е криво што не ја :sekcza:. Има тело упм. Значи бомба, повисока од мене со некој цм. (над 180), има огромни:цицки: , задница како воздушно перниче, долга нога, тесна половина, ама тоа што не ми се ризикуваше за СПБ, не ми се ризикуваше...
 
Член од
21 јануари 2015
Мислења
54
Поени од реакции
73
Првиот бакнеж ми беше на 15 години.
Дечкото и не ми се допаѓаше многу, ама ајде да пробам за прв пат.
Имаше 18 тој,искусен беше ама мене воопшто не ми се допадна со него.
 
Член од
18 октомври 2014
Мислења
124
Поени од реакции
288
14 год. Дечкото беше заљубен во мене, а јас во него не. Бев љубопитна да видам како е :)
Ми се допадна, многу. Беше 1-2 год постар од мене, и имаше искуство. Не се повтори никогаш повеќе. Од тогаш таа техника на бакнување не ми се случи со никој потоа.
(Не дека тогаш знаев многу да оценувам, сфатив подоцна кога доживеав и други бакнувања, и не дека не беа убави, ама ова некако многу поинакво) :rolleyes:
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.583
Поени од реакции
13.220
Че исповратев упм. Али вториот пат беше ze real deal.
 

Дениција

on my eighth life
Член од
17 март 2014
Мислења
241
Поени од реакции
899
Само што наполнив 14, се деси на полуматура, сите плачат на Растајемо се ми, а типов ми приоѓа и ме гушка, јас таква натажена, со размачкана маскара и зелена сенка (don't ask), и ми вика смири се, ај до надвор, седнавме надвор и јас бев потпрана на неговото рамо, добри другари бевме а и сите знаеја дека се свиѓаме, само ја навали главата и ме бакна, прилично профи од негова страна кога ќе споредам со молењата/колењата од претходниве мислења :roker: Од полуматура мислам дека само двапати го имам видено, се запишавме во различни средни школи а сега вози камион некаде низ Словенија :toe: Важно беше многу невино и симпатично и не би го мењала макар што никад не ми стана дечко и едвај и да го видов потоа :giggle:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom