Прв бакнеж

Член од
23 февруари 2011
Мислења
6
Поени од реакции
4
Имав 16 години, во еден момент беше грозно, замислете туѓ јазик во уста хахахахах ама после бесе и тоа како слатко : )
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Еееее мојот прв бакнеж. Вчера по некоја случајност седна до мене во воз, од сите празни седишта :vozbud:
Може уште му се свиѓам и после толку време :pos:
Чудно е што не разговараме официјално, али кога ке се видиме вака, а се гледаме еднаш у година си прајме муабет :)
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Крај на осмо, полу-матура во Охрид мислам дека бевме...бев многу нервозна, ама помина супер. Ми беше и прв дечко и најкратка врска до сега-не цели 24 часа :pos: Исто така првиот дечко за кој се утепав од плачење :icon_bigg
 
Член од
18 февруари 2011
Мислења
24
Поени од реакции
5
Во прва година средно. Одвратно! Си отидов дома да се измијам заби и ја потрошив пола паста
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.112
Поени од реакции
3.967
Не беше ништо лошо или гадно како кај некои луѓе што им се видело од прв пат, али некако, не беше нешто посебно како што очекував да биде... Си мислев „и шо е целава фама околу ова“... Истото до душа си го помислив и откако прв пат имав секс, не само за првиот бакнеж лол
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
113
Поени од реакции
56
на 14 години и не памтам...пијан бев:tapp:
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
65
Поени од реакции
9
Прв бакнез на 16 години со мојот најверен пријател кога ме замоли да пробаме..и пробавме со голема не=ност....
 

Crypter

Апла Зелен...
Член од
6 јуни 2010
Мислења
131
Поени од реакции
48
Како што гледам некој стандард е да биде тоа на некои си 15-16 години, па така и со мене. Се деси пред едно тазе време, да не се фалам, ама бев мртов ладен како и по обичај. Типката ми рече дека како да не ми е првпат, ваљда ради тоа што сум бил мртов ладен. И онака, без јазици, со едно мало потчукнување со забите. И се беше супер додека од рандом причина не почнав да се смеам додека сеуште бевме „конектирани“ (информатчари, јебеш га...). И од тогаш вечито си се смеам кога ќе ми текне дека почнав да се кезам на сред бакнеж.
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Леле, кога ќе ми текне каква беше таа вечер :)
Беше сабота навечер и со другарки седевме на ѕдчето пред училиште. Тој пројде со свој другар и ни се придружи непланирано (не дека ми сметаше:D). Претходно си имавме флертувано и онака невино ми рече да му правам друштво да купи цигари (јеа рајт). Наместо во продавница отидовме позади школо. Знаев што следи и бев ептен нервозна, некоја несигурност и слабост во колена имав. Пошто он беше постар викам што сака нека прави, нека ме води он. И... бидна. Прво нелагодно ми беше, бев вкочанета, ама после ја совладав техниката. :pos:Имаше брада од 2-3 дена што пријатно ме боцкаше. За целото време не си ни рековме ништо, зафатеност шта ќеш:pos: Баш фино искуство на кое секогаш кога ќе ми текне ми измамува насмевка. Нормално дека врска не бидна, пошто ја си се сметав за мала (а и бев) ама си се мувавме некое време.
Он е крив што обожавам денес зелени очи оти ги имаше најубавите. :)
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Одамна беше, 16 години имав. Се знаев со дечкото од претходно, но ете таа вечер некако ни се погоди муабетот па се тргнавме од друштвото и излегнавме на само. Се случи и тоа првиот бакнеж, кој јас толку го очекував и му придавав големо значење. Голем настан. Интересно беше, мислам ми се допадна, по првиот ајде бидна и вториот, третиот... и во еден момент дечкото ми вика ти некако чудно се бакнуваш, а јас лелее се затуфкав, се засрамив и правам така тужничка фаца и срмежливо викам па јас незнам да се бакнувам, мислам првпат ми е...хахха потоа се смеевме и двајцата. Во секој случај интересно беше.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
прва средно.......јао Симоно....ако ми излежиш пред очи.........kad te uhvatim.......
it was good :)
 
B

BooBojan

Гостин
У осмо оделение,со првата љубов :) на екскурзија,после првиот следеше уште цела вечер лигавење :pos: јебига интересно тогаш ептен беше.Али се на се одлично искуство.
 
I

Ivanovska

Гостин
Првиот бакнеж, најубавиот. :P Јас имав 14, тој 15 и двајцата неискусни т.е прв пат ни беше. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom