Прв бакнеж

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
ја 6то бев, а зашто, како, не се сеќавам ради несвесната состојба... мислам дека играфме оноа со шишето што се врти прво... ама имавме едно пуно шише... и мораше некој да го изпразни... и јас доброволно го изпразнив... и после не се сеќавам... ама она ми рече дека добро било...
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Па бев 7-мо одд, знам на пливалиште(кој бил струга знае каде е) седев покрај водата и си правев муабет со типката што долго време ја бркав. Само наеднаш ме фати за глава и почна да ме бакнува, прво незнаев што се случува со мене но за 1-2 мин се созедов. Знам вечерта неможев да заспијам од возбуда:)
 
С

Сатори

Гостин
На Нова Година, со мојот сегашен дечко пред две години.Јас имав 14, бев осмо и се тоа се случи да признаам на мн. спонтан ама во суштина убав начин.Беше ок, не беше лошо не беше нешто неверојатно добро, но секогаш ќе го памтам тоа да!:love2:
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Кога имав 12години...позади една зграда у центар...бев уплашена, но на крај испадна се ок
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
У седмо одделение летото првпата се залапав со девојка ми беше малку чудно од почеток ама после ми се уарни, и се заљубив у таа до уши :love2: :icon_redf
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
mene prviot baknez, ako moze da se narece taka, mi bese vo 3 odelenie, ali od toa ne zapomniv nisto. Rabotata bese kao kako se prai toa, pa vaka onaka ,dindiri mindiri i bidna.
Ali so se vika ona asalno da pocustvuvas nesto slatko, ubavo i tn. Mi se desi koga bev na odmor kraj na 8 pocetok na 1-va godina sredno. Neznam kolku godini imav, zs pojdov porano u skolo, i neznam bas bas da se orientiram. I znam deka edno pola saat go tupevme u prikolka, odnosno ja go tupev, so raboti majkami,kade,kako, pa so ti a znam, nekoi si bos muabeti. I so e najnormalno deckovo izgubi nervi, i onaka neocekuvano mi go pikna cel jazik u grklan, so sto mnogu tesko se snajdov ali bese so bese, i na kraj koga si zaminavme doma, onaka u skopje, pamtam deka rikav od placenje, ali si neam poima sega zasto!!!
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
па прв бакнеж во осмо зад школо со прв дечко и малце повеќе лигаво...но сепак добро беше
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Prv pat na kraj od osmo na klupa pokraj kej.Tipkata bese poiskusna i tupevme nekoi muabeti nekoi 2 sata i si vikam sega ili nikogas i i rekov ovaa se soglasi i bidna.Ne bese tolku dobro ko sto ocekuvav ama ne bese ni loso.Uste go pamtam toa iako od togas se praksirav mnogu pati.
 

marga_k

HONEY
Член од
6 март 2006
Мислења
347
Поени од реакции
5
ne se sekavam koga bil!:)

Sigurno ne bil znacaen!Baknezite sto mi se vo memorija mozebi go izbrisale prviot!:):):)
 

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
Гадно. Бев само петто одделение и дефинитивно многу се зезнав. Мислам сеа ги гледам петто оделенците и ми изгледаат некако мали. Поим неам шо сум мислела.
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
ehhhhhhhhh prviot baknezzzzzzzzzzzz

super bese odma se uklopiv u fintite na iskusniot fraer i gi resiv misteriite:pos2:
 

Night Watch

Сонот на еден корен
Член од
9 мај 2006
Мислења
31
Поени од реакции
0
Имав 14 години... со дечкото од соседниот клас... и најбитно беше многу гадно, а сега сме си најдобри другари...
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Imav 12 godini-6 oddelenie i toj mi bese prviot decko. Znaese deka ke mi bide prv, a bevme plus sobrani vo gradinkata so moite dve drugarki so nivnite prvi deckovci (i prviot decko vo isto vreme go fativ so niv:)). I sea nie si sedevme praevme muabet i site zavikaa kao aj neame vreme vise ako prajte neso prajte. I se zalapavme. Iskreno ne bese tolku loso, no premnogu cudno. Se osekav kako zivo meso da lapam. Ali vtoriot baknez veke bese mnogu podobar.
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Letoto 7 za 8 oddelenie bese.Mn.go bendisvav i ko mi rece da se fatime jas ne znaev so da pram ,kako da pram itn int:) ama se pomina super;)Ama sepak ostanatite baknezi podobri i podobri se:)
 
Член од
5 април 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
jas sum 16 god. i ne sum imal prv baknez....
mislam ne do tolku....:D:>
 

Kajgana Shop

На врв Bottom