Прашања околу eRepublik (проблеми, багови, итн.)

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.026
Поени од реакции
12.057
Морам да се пофалам дека и ја денар немам за играва дадено, а играм веќе некои си 2ипол години
 

Kajgana Shop

На врв Bottom