Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
Што мислите за телефонцево т.е. pc pocket е Qtek 9090 планирам да го зимам половно па дали вреди и колку.
http://pocketpcdubai.com/i-mate_PPC/PDA2K/review_page1.html
а да ти шитнам јас п990 за 150 евра со цела опрема?? мисалм дека ти е боље варијанта (не дека јас го имам ама сериозно боље варијанта ти е) 071528707
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.452
Поени од реакции
5.421
Се мислам дал да земам SONYERICSSON K550I ама незнам дали може мемориска да се стави ???
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.452
Поени од реакции
5.421
А инаку колку меморија има телефонот ?
 

ivanco

Herbie the Love Bug
Член од
17 јануари 2008
Мислења
175
Поени од реакции
0
а да ти шитнам јас п990 за 150 евра со цела опрема?? мисалм дека ти е боље варијанта (не дека јас го имам ама сериозно боље варијанта ти е) 071528707
Не овој Qtek 9090 повеке ми прави мерак , туку дали некој има искуство се телефонов да каже што како е...
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Не овој Qtek 9090 повеке ми прави мерак , туку дали некој има искуство се телефонов да каже што како е...
Друже како што глеам процесор има добар 400-ка, рам 128 мб, огромен тач скрин + кверти тастатура телефонов е ТОП само камерата е вга што е најголема тапа кај покет пц-во ама јебига

иначе без опрема бар полнач и дата кабел не се исплати зошто тука многу тешко ќе најдеш такво нешто и воопшто делови се реткост.

е сеа зависи колку ти го даваат пиши па ке дискутираме
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
Каде можам да најдам драјвери за Motorola c650, да го симнам од нет за да можам да поврзам до компјутер ?

неам цд.
 
Член од
17 октомври 2007
Мислења
137
Поени од реакции
1
Каде можам да најдам драјвери за Motorola c650, да го симнам од нет за да можам да поврзам до компјутер ?

неам цд.

Ti go najdov drajverot na driverguide.com samo treba da se registriras, da verifikuvas e-mail i drugi gluposti. eve ti go linkot

http://members.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=487461

jas go simnav moze i preku e-mail da ti go pratam ako nesakas da se registriras
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15

ivanco

Herbie the Love Bug
Член од
17 јануари 2008
Мислења
175
Поени од реакции
0
Друже како што глеам процесор има добар 400-ка, рам 128 мб, огромен тач скрин + кверти тастатура телефонов е ТОП само камерата е вга што е најголема тапа кај покет пц-во ама јебига

иначе без опрема бар полнач и дата кабел не се исплати зошто тука многу тешко ќе најдеш такво нешто и воопшто делови се реткост.

е сеа зависи колку ти го даваат пиши па ке дискутираме
Знаци телефонов иде комплет со два пунаца две стпциња и сто све иде таму како што можеш да видиш на сајтот погоре знаци фулл опрема и ми го даваат за 7500 ден. едино што не можев да видам дали држи до 2гб картица или до 4гб. ма да не е битно многу. И тоа што камерата е ВГА нели и не е поентата на телефонот тоа така. :)
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
има начин да се избришат сликите или рингтоновите од телефонот шо се? Моторола Ц261
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Знаци телефонов иде комплет со два пунаца две стпциња и сто све иде таму како што можеш да видиш на сајтот погоре знаци фулл опрема и ми го даваат за 7500 ден. едино што не можев да видам дали држи до 2гб картица или до 4гб. ма да не е битно многу. И тоа што камерата е ВГА нели и не е поентата на телефонот тоа така. :)

друже цената е ТОП ако не го земаш ти кажи ми јас би земал одма, или ако има уште еден ваков кажи ми

доволно е 2 гига картица а камерата и не ни битна
поздрав:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom