Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
пробај да реинсталираш прог. за телефонот
не користам никаква програма за телефонот, него кога ке го закачам на компјутер го пронаоѓа како removable disk...
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Маска за Нокиа 6131 отприлика колку пари е??
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
25евра орг
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
За Самсунг Д900и маска чка паре :) ?
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
ми треба помош!!
ме замаараат од private number а сум на космофон на припејд се јавив тамо и ми кажаа дека немаат таква опција да го дознаат бројот некој да не знае со да напраам да го дознаам:nerv:
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Може да ми препорача некој интересен софтвер за HTC Touch Diamond ?
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
693
Поени од реакции
10
imam eden problem so nokia sakam da mu instaliram quick office 6 , nokiata e haknata znaci zapocnuva da se pojavuva ona kade sakas da ja zacuvas instalacijata stiskas ok i pred da pocne da se instalira mi se javuva deka nemozam da ja instaliram zasto trebalo najprvin trebalo da instaliram base package. HELP

"unable to instal. instal base package first"
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
imam eden problem so nokia sakam da mu instaliram quick office 6 , nokiata e haknata znaci zapocnuva da se pojavuva ona kade sakas da ja zacuvas instalacijata stiskas ok i pred da pocne da se instalira mi se javuva deka nemozam da ja instaliram zasto trebalo najprvin trebalo da instaliram base package. HELP

"unable to instal. instal base package first"
Па тоа ти што го ставаш е апгрејд ... и мора да имаш основа т.е. постарата верзија на quick office за да нарпаи апгрејт :helou:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
693
Поени од реакции
10
Па тоа ти што го ставаш е апгрејд ... и мора да имаш основа т.е. постарата верзија на quick office за да нарпаи апгрејт :helou:
probav i taka staviv 3.6 verzija i instalirav mi kazuva deka nemozelo da se updejtuva aj ke probam so drugi verzii poz.
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Ако може некој да ми даде линк за Нокиа Е77 месенџер неможам да најдам :nesvest:.Фала однапред:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom