Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
epa toa prasuvam.... Neznam kako da prefrlam za da mi stignat na telefon???? Probav so copy paste na slika vo bluetooth folderot na pc potocno vo bip i vo outbox ama pak nisto..
Sorry ako zamaram....
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
epa toa prasuvam.... Neznam kako da prefrlam za da mi stignat na telefon???? Probav so copy paste na slika vo bluetooth folderot na pc potocno vo bip i vo outbox ama pak nisto..
Sorry ako zamaram....

Проба така како што ти кажав во првиот пост ? со кликање на кругот бла бла ?
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Da da.... Koga ke kliknam dvapati mi se uklucuvaat onie gornite dial-up, serial port i object push service (kako so zolto se obelezani) a drugite ne
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Da da.... Koga ke kliknam dvapati mi se uklucuvaat onie gornite dial-up, serial port i object push service (kako so zolto se obelezani) a drugite ne
Ај стај ме на мсн да ти објаснам ... ја пуниме темава само ... ти пратив по пп мој мсн :helou:
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Како можам да ставам податоци автоматски на мемориската картичка на САМСУНГ Д900?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Како можам да ставам податоци автоматски на мемориската картичка на САМСУНГ Д900?
Коа ќе си купиш друг телефон :pos2: :kesa:
мала шала ... неможе на д900 и на таквите самсунгчиња ... јебига :tapp:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Oва веќе е појќе од проблем:nesvest:
Сега нешо отворив во слики за да префрлам во компјутер и гледам ова шо е телефонов бавно многу работи.. ко читам Memory Card 30 GB :nesvest:
Почнав сама со себе да се смеам пошо телефонов (Nokia6131) нема капацитет за толкава меморија и плус мојава картица има 512 MB
И отворам сеа ај некако успеав слики ии само нешо има кузнај колку фолдери со чкљ букви напишано и ту сите по 1 GB скоро сите(а и појќе)зафаќет :nesvest:
и шо е најтрагично од се неможам да ги делитирам.. ко ќе стегнам Delite Folder ми пиши дека имало фајлови во тој фолдер, одам во фолдеров, фајловиве не се отвораат, а и неможам да ги избришам:jaj:И дали би помогнало да и стегнам format memory card?(иако со тешко срце тоа би го сторила..)

Шо му стана на телефонов некој ако знајт нек ми кажи...:toe:
Фала:smir:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
да формат на мемориската, тоа се системски фајлови од самата мемориска.
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Како можам да ставам податоци автоматски на мемориската картичка на САМСУНГ Д900?

Го опраив ова.За да се става автоматски на мемориската картичка треба да се подеси во Setings-Phone Setings-USB-Mass Storage
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Го опраив ова.За да се става автоматски на мемориската картичка треба да се подеси во Setings-Phone Setings-USB-Mass Storage
Ама ти си мислел кога ќе го отвориш на пц нели ?
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
имам SE w580i и кога ке префрлам песни од компјутерот на телефон ми се појавува ерор:
cannot copy "име на песната": The drive cannot find the sector requested.
а има уште празно место...знае некој што мака му е???
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
имам SE w580i и кога ке префрлам песни од компјутерот на телефон ми се појавува ерор:
cannot copy "име на песната": The drive cannot find the sector requested.
а има уште празно место...знае некој што мака му е???

пробај да реинсталираш прог. за телефонот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom