Пост на кој сте се изнасмеале

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.092
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
eee kolku e zalno ova ... bas takvite ko ti si gi unistuvaat najmilite sto bi trebalo da im bidat .. steta za tie deca sto ke rastat pokraj tebe :place:
Абе ти викам подобро не пишувај веќе сите се исти,такви без чуства,немаат жал за тие деца,батали ги таму.
 
Член од
9 мај 2012
Мислења
6
Поени од реакции
1
Абе ти викам подобро не пишувај веќе сите се исти,такви без чуства,немаат жал за тие деца,батали ги таму.
znam deka nemaat custva no steta e taka da razmisluvaat ..toa ne e dobro pred se za niv samite ... mene nisto ne mi mozat ... toa e niven problem koj koga togas ke ispliva na povrsina ... toa e losoto
--- надополнето: 12 мај 2012 во 03:34 ---
Не си легна ?
ne se trudam da pomognam barem nekomu da svati na vreme deka so takvo ponasanje i razmisluvanje mene ne mi steti si steti pred se na samiot sebe
--- надополнето: 12 мај 2012 во 03:37 ---
ne vredi ...
 
K

kalimer0

Гостин
Во една тема има една zelka1 многу ретардирана личност, сака да отвара јавни куќи па пробува и Нинџа да го заведе.
 
Член од
9 мај 2012
Мислења
6
Поени од реакции
1
Во една тема има една zelka1 многу ретардирана личност, сака да отвара јавни куќи па пробува и Нинџа да го заведе.
sto zboruvas ti ?... ok ako sum ja retardirana ?! bas se prasuvam ti i ninja kakvi bi mozele da bidete .... debili?! ne nepostoi takov zbor so koj bi ve opisala ..zs znaes ..debil e najtezok oblik na retardiranost a vie ste i poveke od debili ... nz sto ste iskreno ...ostav bez odgovor ovoj pat
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
sto zboruvas ti ?... ok ako sum ja retardirana ?! bas se prasuvam ti i ninja kakvi bi mozele da bidete .... debili?! ne nepostoi takov zbor so koj bi ve opisala ..zs znaes ..debil e najtezok oblik na retardiranost a vie ste i poveke od debili ... nz sto ste iskreno ...ostav bez odgovor ovoj pat
Најискрено прашање: дали ги прочита правилата на форумот пред да отвориш тема, или општо, пред да почнеш да пишуваш?
 
Член од
9 мај 2012
Мислења
6
Поени од реакции
1
Најискрено прашање: дали ги прочита правилата на форумот пред да отвориш тема, или општо, пред да почнеш да пишуваш?
ne mi izbrisaa bez pricina tema koja bese normalna zatoa i napisav ovaa tema i iskreno edvaj cekam da ja izbrisaat ovaa zs vidov koi i kakvi idat ovde i ako ne prestanat so ismejuvanje ke gi vregam i ja i mora da ja izbrisaat temata
a i spored tebe vo red e mene da me pravat sekakva a ja trea da im molcam ?!
sto e ova ovde ..koj od koj polud i bez mozok !
 
P

Princ

Гостин
Прво, престани да не навредуваш. Ни дојде во домот, ни се занесуваш и не навредуваш. Каков однос очекуваш?
Замисли да ти влезам дома, да ти ја скршам вазната за цвеќиња, да ти се измочам во лавабото и да чекам кафе да ми свариш.
Второ, не е правило дека ако вреѓаш ќе ти биде избришана темата за да престанеш да го правиш тоа. Можеме, на пример, да ја оставиме темата а да те банираме од форум.
Трето и чисто пријателски совет, лошо се постави на првичната тема што ја отвори, а и уште продолжуваш да го правиш тоа. Престани.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom