Помош, софтверски проблеми и совети

Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Друже, не бива ни преку SAFE MODE. Не стига до таму. Одма се појавува црн екран. И мене ми е чудно како дојде до тоа, со што ком. работеше перфектно и со само еден рестарт се случи тоа. Да не знаеш друго решение?
Ако имаш CD од виндоусот, иди repair... Али после тоа многу од програмите нема да работат, ке треба да ги инсталираш од поново.
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
microsoft word АМА НАЈИТНО У ЦЕЛ СВЕТ..дајте провере линк со добар формат да може итно да се иннсталира плс
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
microsoft word АМА НАЈИТНО У ЦЕЛ СВЕТ..дајте провере линк со добар формат да може итно да се иннсталира плс
На ПП во .исо фајл, се надевам знаеш како да го инсталираш:helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Ако имаш CD од виндоусот, иди repair... Али после тоа многу од програмите нема да работат, ке треба да ги инсталираш од поново.
Слободно нека направи Репаир и потоа дефрагмент и се супер ќе си работи нема да треба одново да ги инсталира програмите што трескате вакни никакви информации кога не сте пробале:tapp:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Слободно нека направи Репаир и потоа дефрагмент и се супер ќе си работи нема да треба одново да ги инсталира програмите што трескате вакни никакви информации кога не сте пробале:tapp:
Дечко, немора да се правиш паметен, јас отидов repair, се направи компјутерот, али пола и повеќе од програмите/игрите не работеа, требаше да се инсталираат од поново. Не зборам од памет, од искуство зборам.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Смирете страсти.
ПС. Побарувања за торенти се забранети мислењата ќе се бришат.
 
Член од
21 април 2008
Мислења
181
Поени од реакции
4
На некои филмови ми се подава една сина вертикална линија. Пробав со друг плеер освен со БС ама линијата си остана, Како да ја отстранам?
 

Jordan Rudess

Tonight's the night.
Член од
3 декември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
53
На некои филмови ми се подава една сина вертикална линија. Пробав со друг плеер освен со БС ама линијата си остана, Како да ја отстранам?
Ако на други филмови не ти прави така, тогаш филмот најверојатно е кино снимка.. од филмот си е линијата.
 
Член од
21 април 2008
Мислења
181
Поени од реакции
4
Ако на други филмови не ти прави така, тогаш филмот најверојатно е кино снимка.. од филмот си е линијата.
Ама таа линија ја има само на мојот компјутер. Пробавме кај еден другар и кај него ја немаше таа линија
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Ако имаш CD од виндоусот, иди repair... Али после тоа многу од програмите нема да работат, ке треба да ги инсталираш од поново.
Имам CD од виндоусот ама џабе, нема како да стигнам до repair... :S
да стигнам до таму..ќе биде добро. :nesum:
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Имам CD од виндоусот ама џабе, нема како да стигнам до repair... :S
да стигнам до таму..ќе биде добро. :nesum:
Сега ако си малер па имаш од оние цедиња кај кои ја нема repair опцијата.....

барај друго инсталационо цд...:toe:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Сега ако си малер па имаш од оние цедиња кај кои ја нема repair опцијата.....

барај друго инсталационо цд...:toe:
Не знам дали ме разбра. Кога го стартувам ком. не излегува ништо, црн екран.:nesum:
 
Член од
12 август 2009
Мислења
141
Поени од реакции
9
Не знам дали ме разбра. Кога го стартувам ком. не излегува ништо, црн екран.:nesum:
Епа изгледа првин треба да го ресетираш БИОС-от,штом не можеш да стигнеш до него :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom