Помош, софтверски проблеми и совети - III дел

Статус
Затворена за нови мислења.

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Ова е вирус друже.....првин во таск менаџер исклучи го процесот ntldr.com ако е активен!!!

Потоа земи симни ова инсталирај и ќе го избиршеш тој ntldr!!!!

КЛИК!!!
а шо ми бара сеа activation code за да ги избришам тие?
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Дали некој што има Виста може да ми каже како да одзипувам фајл.Инаку незнам дали ми е за тука прашањево ама сепак се надевам за одговор.И секако однапред благодара,:smir:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Дали некој што има Виста може да ми каже како да одзипувам фајл.Инаку незнам дали ми е за тука прашањево ама сепак се надевам за одговор.И секако однапред благодара,:smir:
Winzip/winrar симни и extract :)
 
H

-HRO

Гостин
Na windows xp mi se poeba koa ke otvoram my computer i stiskam na particija c ili d so dvoen klik,particijata mi ja otvara vo nov prozorec a ne vo istiot!Toa me zamara i me nervira!Ako znae nekoj kaj se mestese neka kaze!
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Не знаев каде да го пишам постов па ајде тука..Ми треба некој што може да ми каже за еден профил на пријатели со кој е-маил е регистриран,профилот е стар 2,3 години и не е користен,сега кога пробавме да се уклучиме пассворот не го признава ( ваљда не го памтиме ) а не знаеме ни со кој емаил сме регистрирани :tapp: Му пишувавме пораки на администраторот но тоа било приватно и не смеело да се кажува ( толку ни веруваше ) ако може некој “хакер’’ или како да го наречам да открие со кој е-маил сум регистриран многу ке му бидам благодарен :helou:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Не знаев каде да го пишам постов па ајде тука..Ми треба некој што може да ми каже за еден профил на пријатели со кој е-маил е регистриран,профилот е стар 2,3 години и не е користен,сега кога пробавме да се уклучиме пассворот не го признава ( ваљда не го памтиме ) а не знаеме ни со кој емаил сме регистрирани :tapp: Му пишувавме пораки на администраторот но тоа било приватно и не смеело да се кажува ( толку ни веруваше ) ако може некој “хакер’’ или како да го наречам да открие со кој е-маил сум регистриран многу ке му бидам благодарен :helou:
Прашај го Админот да ти каже тој корисник со кој маил е регистриран, друго чаре немаш. Или пак да видиш на Open Source ако би можел да дознаеш лозинка што не ми се верува да се толку глупи Админите на пријатели Пријатели.
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Прашај го Админот да ти каже тој корисник со кој маил е регистриран, друго чаре немаш. Или пак да видиш на Open Source ако би можел да дознаеш лозинка што не ми се верува да се толку глупи Админите на пријатели Пријатели.
Им пишувам порака само не ми веруваат дека пассот сум го заборавил,е-маилот била приватна работа и не се кажувало на секој немале право бла бла бла :S
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Им пишувам порака само не ми веруваат дека пассот сум го заборавил,е-маилот била приватна работа и не се кажувало на секој немале право бла бла бла :S
Е незнам друже, земи по ред сите mails што ги имаш шрпвери ги, сите лозинки што го имаш провери ги... друго чаре нема :/
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom