Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.453
Поени од реакции
5.435
Луѓенца ќе гејмаме ли вечер ? Глеам серверов нешо дефект е или?

П.С. да идеме ако не на другиот сервер што го напраи агда, тој е со 12 слота значи таман за 6 вс 6...
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Луѓенца ќе гејмаме ли вечер ? Глеам серверов нешо дефект е или?

П.С. да идеме ако не на другиот сервер што го напраи агда, тој е со 12 слота значи таман за 6 вс 6...
22 бевме кога падна
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Поздрав браќа,
Сакам да прашам што е толку фрка со тагот да мора кгн да биде ?
Остајте не мене и ckoaaa! да си играме на раат, фала на разбирање, имајте убава вечер се гледаме на сервер.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.625
Поздрав браќа,
Сакам да прашам што е толку фрка со тагот да мора кгн да биде ?
Остајте не мене и ckoaaa! да си играме на раат, фала на разбирање, имајте убава вечер се гледаме на сервер.
Мене искрено па ИЧ не ми е разбирливо да не сакаш ник да смениш (2 секунди работа) и со цел памет доаѓаш тука да пишуваш 3 реченици.
А што е толку фрка да го смениш никот?
Па уште биле вознемирени луѓето што се очекувало да сменат ник.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.930
Поени од реакции
6.094
Zosto padna serverot?
Автоматски споено мислење:

Поздрав браќа,
Сакам да прашам што е толку фрка со тагот да мора кгн да биде ?
Остајте не мене и ckoaaa! да си играме на раат, фала на разбирање, имајте убава вечер се гледаме на сервер.
Мене искрено па ИЧ не ми е разбирливо да не сакаш ник да смениш (2 секунди работа) и со цел памет доаѓаш тука да пишуваш 3 реченици.
А што е толку фрка да го смениш никот?
Па уште биле вознемирени луѓето што се очекувало да сменат ник.
I mene mi e malko glupo toa so nikot posto za da vlezis vo server treba da go pobaras pasvordot vo privatna poraka, znaci mora da bidas clen ovde za da dobies pristap.
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
пишете тука кога ке биде достапен серверот
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Zosto padna serverot?
Автоматски споено мислење:



I mene mi e malko glupo toa so nikot posto za da vlezis vo server treba da go pobaras pasvordot vo privatna poraka, znaci mora da bidas clen ovde za da dobies pristap.
Е ај ако не ќе го објавиме во оглас , нека игра кој стигне .. па ние тука немора шо ... ко не јебе нас.. ограничени се местата , плус некој го платил тој сервер и одредил да биде тоа така како што е.
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Поздрав браќа,
Сакам да прашам што е толку фрка со тагот да мора кгн да биде ?
Остајте не мене и ckoaaa! да си играме на раат, фала на разбирање, имајте убава вечер се гледаме на сервер.
Види, на серверот сме да си поминеме убаво додека трае карантинов, не ни е битен препич и мангуплање внатре. Тоа kgn ни остана од кога игравме на туѓи сервери, да се препознаваме меѓу себе. Вчера кога влезе и ти и другар ти (претпоставувам денес истиот е потпишан ckoa), и покрај тоа што потврди дека си од кајгана, одбивте да го смените никот. Веруј, мене, а и на останатите куров не здоболе како ти ќе се потпишуваш, се додека се дружиш и пукаш со нас. Како што ти кажаа погоре, која ти е потребата да продолжиш со курчот и да тераш по свое?

Беља работа, али правилото останува исто, како за сите така за тебе и за другар ти. Ако не ви одговара, играјте на раат на други сервери, има еден тон по нетов.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Ако се потпишува секој како сака ќе настани каша попара. Првично се играше на рандом сервери и за да се разликуваме го ставивме тоа кгн. Сепак е екипа од форум, не од страна и добро би било да имаме идентификација. Затоа кгн, да се знае дека сте од форум и никот од форум. Од кај да знаеме ние кој е газле кој е курле
 

Kajgana Shop

На врв Bottom