Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
20 март 2007
Мислења
189
Поени од реакции
4
MeToNo1[MkD] напиша:
Ако прелистиш малце низ теми ке видиш се как шо .. затоа шо има напишано .. да немаше и така и така .. ама вие мрзловци не ви се мрднува 1-2-3 страни поназад
Da ama ne se 3 temi. Mesto da go pisuvase ovoj post mozese da kazes so e problemot ili pak kazi vo koja teme nema ja sega site da gi prelistuvam :)

OK gotovo najdov! :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Абе знае некој зошто по играње на некој сервер или некоја мапа во конзола ми излегува COMPLETED DEMO?
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
DoN DjElAtImUs напиша:
Абе знае некој зошто по играње на некој сервер или некоја мапа во конзола ми излегува COMPLETED DEMO?
pa ako snimas demo na nekoj
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Е ај јас не знам за тва..питам зашо излева само после играње и ако знае некој како да го тргнам...
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
DoN DjElAtImUs напиша:
Е ај јас не знам за тва..питам зашо излева само после играње и ако знае некој како да го тргнам...
првпат слушам за ваков проблем. пробај со реинсталација на играта.
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Може е нешто преоптеретено и не му ја дава страната, и мене ми се има десено, пробај пак би требало да можеш :)
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
Странава не ми ја отвара веке неколку дена?? Што е работава?До мене е или како шо вика Swifty падната е?
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Падната е другар, денес ке средиме, ајт.
 

SkYw4lk3r

The last Jedi
Член од
20 февруари 2007
Мислења
324
Поени од реакции
7
Ej lugje mi treba pomos malce, pocnav da ja citam temava ama pocma i da me mrzi nesto - mozda imalo napisano kako da go sredam ova ama ve molam pisete pa ako ne vi smeta.

Kanter mozam ponekad da ja igram na internet ama samo na serverite na kajgana, koga sakam da igram na internet go ostavam da bara serveri, ke najde kolku ke najde i pola i vise od niv koa ke stisnam Conect ke mi napise "LAN servers are restricted to local clients (class C)" , e sea ima nekoj serveri na koi mozam da se staam ali na tie pa ima mnogu golem ping. A mi rekoa deka treba da staam patch ama ne znam koj patch i od kaj da go najdam, so toj od kajgana patchot ne biva, go imam toj instalirano.

I uste nesto koa ke idam Add Server u favourite osven kajgana drug nikoj ne mi go prifakja. ke naprai nesto "refreshing server list" i nisto nigde go nema serverot sto sum go addnal . -------Fala mnogu
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
SkYw4lk3r напиша:
Ej lugje mi treba pomos malce, pocnav da ja citam temava ama pocma i da me mrzi nesto - mozda imalo napisano kako da go sredam ova ama ve molam pisete pa ako ne vi smeta.

Kanter mozam ponekad da ja igram na internet ama samo na serverite na kajgana, koga sakam da igram na internet go ostavam da bara serveri, ke najde kolku ke najde i pola i vise od niv koa ke stisnam Conect ke mi napise "LAN servers are restricted to local clients (class C)" , e sea ima nekoj serveri na koi mozam da se staam ali na tie pa ima mnogu golem ping. A mi rekoa deka treba da staam patch ama ne znam koj patch i od kaj da go najdam, so toj od kajgana patchot ne biva, go imam toj instalirano.

I uste nesto koa ke idam Add Server u favourite osven kajgana drug nikoj ne mi go prifakja. ke naprai nesto "refreshing server list" i nisto nigde go nema serverot sto sum go addnal . -------Fala mnogu
Ерм.. треба да го инсталираш пачот. По можност верзијата 26. Побарај на Гугл.
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
SkYw4lk3r напиша:
Ej lugje mi treba pomos malce, pocnav da ja citam temava ama pocma i da me mrzi nesto - mozda imalo napisano kako da go sredam ova ama ve molam pisete pa ako ne vi smeta.

Kanter mozam ponekad da ja igram na internet ama samo na serverite na kajgana, koga sakam da igram na internet go ostavam da bara serveri, ke najde kolku ke najde i pola i vise od niv koa ke stisnam Conect ke mi napise "LAN servers are restricted to local clients (class C)" , e sea ima nekoj serveri na koi mozam da se staam ali na tie pa ima mnogu golem ping. A mi rekoa deka treba da staam patch ama ne znam koj patch i od kaj da go najdam, so toj od kajgana patchot ne biva, go imam toj instalirano.

I uste nesto koa ke idam Add Server u favourite osven kajgana drug nikoj ne mi go prifakja. ke naprai nesto "refreshing server list" i nisto nigde go nema serverot sto sum go addnal . -------Fala mnogu
Провери ПП. :helou:

Имаш линк за v.26 пачот, ајт. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom