Помош околу Counter-Strike (општо)

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.522
Поени од реакции
33.704
[hW] RockymaN!!;1561657 напиша:
Може некој да ми помогне :S ?
1-555-неможе

Безпари е :pos:
Kaжи каков проблем имаш бате.. Ако може, ке помогнеме.
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Јас мислам дека треба да му пратиме шљеп служба :)
Не бев го видел и ова помош бара а не го ни кажува проблемот :)
:eek:lee:
 
Член од
4 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
zasto ne se napravat serveri za profi canteri , normal i pocetnici takozvani zivi botovi ( kako sto sum jas ) i sekoj da si odbere kaj mu e mesto . posle da nema fraeri sto za bilo sto ke se zalat.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.522
Поени од реакции
33.704
Koj би ја вршил селекцијата, кој каде спаѓа?
 
Член од
4 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
pa ne sum idiot da igram i vo cela igra da imam 2 i pol ubistva a za tie sto se profi neka si go merat kaj sto im e mesto.
 
Член од
4 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
ej dosta so toj muabet ako vie sakate da lecite kompleksi toa e nesto drugo.Prasaj nekoj sto e kamen vo cs so kogo saka da igra pa vidi sto ke ti kaze. Aj da igraat dolna reka i milan i ovie trupoive ke naucat fudbal i vo liga na sampioni titula ke zemat a ?
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Да тренираш во Милан и во Долна река исто е?
Ај бек он топик
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.522
Поени од реакции
33.704
ej dosta so toj muabet ako vie sakate da lecite kompleksi toa e nesto drugo.Prasaj nekoj sto e kamen vo cs so kogo saka da igra pa vidi sto ke ti kaze. Aj da igraat dolna reka i milan i ovie trupoive ke naucat fudbal i vo liga na sampioni titula ke zemat a ?
Koмплекси бе ? :pos:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
1.545
рамбо5 затоа се измислени со ботовите играј си со ботови и диви се дека си најболји :tapp:
 
Член од
4 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
1
pa i so botovi go jadam be a se divam na tvojata glupost . na kajgana bara sxe 6.2 go simnav i instalirav pak ne me uklucuva ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom