Помош и совети

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Core 2 Duo 2.33ghz ,3gb ram ,service pack3 windows xp i 512 nvidia geforce 8600 gt!
Zivi gluposti e za pc!Ja staiv na medium-High!Tapa e!
А што е разликата од РС и конзола?
Башка со таа графичка ништо неможеш да доловиш како што треба. Се кладам дека и Crysis е живи глупости...
 
Член од
10 јануари 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
ja imam nfs undercover na cd ama ko ce e instalira trebit da go instalira directx web setup ama doma nema internet pa kazete kako da pram:) i od kaj da go spustam za doma da go stam
 
А

Ајсшутер

Гостин
Помош малку во врска со Colim Mcrae Rally 2008 ја инсталирав се ставив крак и го инсталирав пачот и кога ќе ја уклучам се појавува ова подоле нешто security иначе беше .iso фајл го инсталирав преку Daemon.

 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Како што кажа makssovizija, но прво увери се дека си нашол добар крак, па ре-инсталирај ја играта и би требало да немаш проблеми.
 
А

Ајсшутер

Гостин
А оти да ја реинсталирам небива сега како што е само да и ставам асален крак ?
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
А оти да ја реинсталирам небива сега како што е само да и ставам асален крак ?
Тоа ти го кажав, бидејки веке имаш ставено крак, сега со новиот крак (што работи) кога ке го копираш врз стариот постои можност да не ти работи (иако работи). Затоа ти реков, најубаво ре-инстал направи и стави го кракот. Доколку кракот е океј, нема да имаш никакви проблеми..
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
Ја инсталирав гта4 и стаив крак се напраив и ми бара сериал,ај ако можзе помош:helou:
 
Член од
10 јануари 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
Ja imam nfs undercover na cd ama ko ce e instalira trebit da go instalira directx web setup ama doma nema internet pa kazete kako da pram:) i od kaj da go spustam za doma da go stam dajte pomos ve molam:)
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
Стеф:];2088656 напиша:
Ја инсталирав гта4 и стаив крак се напраив и ми бара сериал,ај ако можзе помош:helou:

Симни го кракот на Fedor..Не би требало да имаш проблеми со сериал...:)
 
Член од
10 јануари 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
Ja imam nfs undercover na cd ama ko ce e instalira trebit da go instalira directx web setup ama doma nema internet pa kazete kako da pram:) i od kaj da go spustam za doma da go stam dajte pomos ve molam:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom