Помош и совети

A

Auditore

Гостин
Некој да ми објасни како да играм ГТА: Сан Андреас на интернет, сакам со другарчињата да играме, слушам нешто можело мафии да се прават и слично.
Дали е сигурно за играње, дали има вируси, и све што како да инстлирам за да играм.

Истотака ми треба упатство како да играм на нет НФС:Мост Вантед, се упутства, на што да пазам, има ли вируси, кој програм да се користи и слично.
Фала однапред.
 
B

BooBojan

Гостин
Луге ми треба помош околу една игра.Играта ја играв пред 4-5години,не се секавам на нејзиното име(тоа е проблемот).
Се секавам дека играта беше со човек(по кој мислам дека играта го добила името).Играта е со стратегиска со тепање со суштества од грчката митологија,знам дека последен треба да го убиеш Зевс.Кој е насловот на играта?
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Луге ми треба помош околу една игра.Играта ја играв пред 4-5години,не се секавам на нејзиното име(тоа е проблемот).
Се секавам дека играта беше со човек(по кој мислам дека играта го добила името).Играта е со стратегиска со тепање со суштества од грчката митологија,знам дека последен треба да го убиеш Зевс.Кој е насловот на играта?
На што ја играше ?
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Да God of War 2 е ако си ја играл со емулатор ...
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Па друга ваква и незнам.Јас знам дека Кратос се тепа против боговите.
 
B

BooBojan

Гостин
Па друга ваква и незнам.Јас знам дека Кратос се тепа против боговите.
Не е таа.Се секавам дека играта е именувана по главниот јунак во неа.Значи играта се вика како јунакот со кого се тепаш.
Морам да дознаам како се вика.
 
M

Moon Child

Гостин
Помош ве молам. Ја инсталирам Симс 2 Open for Business и кога е при крај инсталацијата ми бара некое си 4то цеде од симс 2. Незнам што е ова. Ај некој ако знае како да го средам ова нека ми помогне :(
sims.jpg
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Помош ве молам. Ја инсталирам Симс 2 Open for Business и кога е при крај инсталацијата ми бара некое си 4то цеде од симс 2. Незнам што е ова. Ај некој ако знае како да го средам ова нека ми помогне :(
Прегледај го приврзокот 42709
A на колку цедиња ја имаш играта? Инаку пробај да ја инсталираш откако ќе го исклучиш нетот.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
зошто кога на Counter Strike пишам на пример /top15, /top не ми излева .. т.е излева, ама само црно е , не пишува ништо :(
како да го средам??
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
843
Поени од реакции
444
Кога ја играм портал 2 cpu usage ми е 100% цело време и играта се гаси на некои пола сат. Конфигурацијата ми е
Core 2 duo @ 2.8GHz
Ati hd 4670 1GB DDR3
4GB DDR2 RAM
До што може да е проблемот и дали со апдејтите на играта ке се подобри ова?
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
Кога ја играм портал 2 cpu usage ми е 100% цело време и играта се гаси на некои пола сат. Конфигурацијата ми е
Core 2 duo @ 2.8GHz
Ati hd 4670 1GB DDR3
4GB DDR2 RAM
До што може да е проблемот и дали со апдејтите на играта ке се подобри ова?
Да ќе се подобри......јас од кога ја апдејтирав ниеднаш не ми падна.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
момци имам проблем. еден другар ми ја даде на CD cities XL 2011 .јас ја инсталирав но кога треба да ја приклучам ми пишува да ја активирам и нешто бара некакви кодови и сериски броеви . ако знае некој нека помогне бидеќи не сум по овие работи :icon_roll
 

Kajgana Shop

На врв Bottom