Помош за проекти (побарај и помогни на оние кои бараат помош)

  • Креатор на темата Anck-Su-Namun
  • Време на започнување
Член од
30 август 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
ајде кој знае Java vo Eclipse да ми помогне со полагањето

за цената ке се договориме ИТНО!!!!!
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
mi treba nekoj sto se razbira od asembler emu8086 da mu dadam da mi resi edna proektna zadaca ne e problem za pari.
 
Н

'Никола'

Гостин
Ајде малку помош, ако некој знае нешто повеќе за Edsym8051 нека ми пише ПП да се договориме нешто.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.617
Поени од реакции
11.158
Има некој проект за НИРНБЕРШКИ ПРОЦЕС и зошто не? :)
 
С

сашенко

Гостин
Дечки нешто за Публицистички стил (на пишување)... ? Не дека неможам да составам нешто freestyle сите знаеме за тоа по нешто сигурно ама ако има некој текст на итнернет на готово па само да се научи би бил благодарен ако го споделите со мене.....
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Дечки ме интересира, колку евреи е семестар на државен со Кофинансирање? :)
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
400 евра највисока партиципација (кофинансирање).
 
C

Celsius

Гостин
Ми треба помош за бизнис план, имам на power point според тоа треба да се обработи али поима немам што да пишувам. има некој исксутво со ова или пак ако на некој му се наоѓа бизнис план нека пушти :)
Најде бизнис план или сеуште ти треба? Ако ти треба пиши ПП ќе ти пратам.
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
семинарска нешто од областа на психологијата ако има некој да ми даде би му бил благодарен или да ми најде материјал ФАЛА:salut:
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
400 евра највисока партиципација (кофинансирање).
Аха, а рецимо со новите програми од оваа година нешо кажуваше министерот ќе се менувало, ме интересира за Философски факултет колку изнесува кофинансирањето.

Данкишн. :)
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Аха, а рецимо со новите програми од оваа година нешо кажуваше министерот ќе се менувало, ме интересира за Философски факултет колку изнесува кофинансирањето.

Данкишн. :)
Епа намалија од 800 евра ли (на некои факултети што беше по толку) не сум сигурен на 400 евра.
Провери на УКИМ.
 
C

Celsius

Гостин
Ми треба проект по Физика,нешто за фисија,ако има некој нешто пишувано или знае од каде да најдам нека пише..
Имам за атомските бомби и процесот на фисија и фузија, и е Power Point презентација, ако мислиш дека ќе ти помогни кажи на пп и ќе ти ја пратам.
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Друго ме интересира, мора ли матурантите (вонредно или редовно завршени) на оваа учебна година, да имаат положено државна матура или може и без неа да се аплицира за место на факултет?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom