Подморници во Вардар?

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
lele abe urlav koa go gleav klipov.go gleav na vesti prvo pa go najdov na youtube.ednostavno kraj e:pos2::pos2::pos2::pos2:

 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
144
хахаха :pos2:
добро е, јас пак очекував од оние клипови со скери сапрајз, ама не беше во случајов:pos2:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.936
Muahahhahahah

Подморници полиција све..
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.894
Поени од реакции
263
ова изглеа нов проект на коце, сатот го среди, сеа и подморници стави во вардар :pos:
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
abe ludi se gjupcive.mesto nurkaci podmornici lele ne mzoam da se sopram use:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.431
Поени од реакции
20.208
Изгледа треба да се провери поубаво да не има и ајкули во Вардар:pos2::pos2:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.749
Поени од реакции
200
дојдоа полиција, подморници, го земаа. :pos:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.236
Поени од реакции
305
Море дракули да не има :)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
428
Поени од реакции
518
А подморниците амерички или руски беа? А баци баци без вас нема да има хумор во државава.
 

Black

Еxtravagangsta
Член од
4 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7
Подморници а, затоа јас Капетан Немо го видов на кеј на кафе хахахах

Бравоц за клипов :helou:
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.366
Поени од реакции
103
хахахахха амааа подморниции :pos::pos::pos::pos:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.058
Нека побараат под вода, може и Титаник се крие таму долу:pos2:
 
На врв Bottom