Погоди ја расата

Дискусија во форумот 'Кучиња' започната од Lu, 15 декември 2010.

 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Terrierist

  Член од:
  15 јануари 2014
  Мислења:
  757
  Допаѓања:
  784
  Личи на Американско Були, но ме потсеќа на еден популарен мешанец на интернет што го нарекуваат пит бул (Prague the pitbull).
   
  На D-Will му/ѝ се допаѓа ова.
 2. D-Will

  D-Will

  Член од:
  28 јануари 2008
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  57
  Фала ти друже, го видов на фб, ама немаше објаснување што раса е
   

Сподели преку: