Погоди ја расата

Papillon.Papi

Terrierist
Член од
15 јануари 2014
Мислења
764
Поени од реакции
786


дечки што раса е кучево ? Фала
Личи на Американско Були, но ме потсеќа на еден популарен мешанец на интернет што го нарекуваат пит бул (Prague the pitbull).
 
Член од
28 јануари 2008
Мислења
278
Поени од реакции
57
Личи на Американско Були, но ме потсеќа на еден популарен мешанец на интернет што го нарекуваат пит бул (Prague the pitbull).
Фала ти друже, го видов на фб, ама немаше објаснување што раса е
 
На врв Bottom