Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
јас го имам купено албумот на Тоше, и затоа што навистина ми се допаѓа сакам да ги имам песните во mp3 верзија за да си ги ставам на мобилен. ако некој ги има(сите освен Aria со Gianna Nannini) го замолувам да ми даде линк да ги симнам.

благодарам:pipi:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
јас го имам купено албумот на Тоше, и затоа што навистина ми се допаѓа сакам да ги имам песните во mp3 верзија за да си ги ставам на мобилен. ако некој ги има(сите освен Aria со Gianna Nannini) го замолувам да ми даде линк да ги симнам.

благодарам:pipi:
ПП :wink:
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.020
Поени од реакции
1.135
Ај ако ја има некој.. Излези момче право на тераса, и поздрави ја Гоцевата раса... Кренете раце високо горе, наше ќе биде и Солунско поле...

Да ја пуштоме ако повбедиме со Србија.. Мора да се прслави успешниот настап на ова светско првенство...
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Ај ако ја има некој.. Излези момче право на тераса, и поздрави ја Гоцевата раса... Кренете раце високо горе, наше ќе биде и Солунско поле...

Да ја пуштоме ако повбедиме со Србија.. Мора да се прслави успешниот настап на ова светско првенство...
И ја мене ако може ...:jaj:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Ај ако ја има некој.. Излези момче право на тераса, и поздрави ја Гоцевата раса... Кренете раце високо горе, наше ќе биде и Солунско поле...

Да ја пуштоме ако повбедиме со Србија.. Мора да се прслави успешниот настап на ова светско првенство...
и на мене да ми ја пратите оваа плс :smir::smir:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Претено.

Ми треба една песна, англиска е не знам ни кој ја пејт ни како се викат ама мислам дека пред две години ја даваа на една странска програма Еуропе мислам дека се викаше и спотот мислам дека беше црно бел ама не сум сигурен, пееше женско а беше со тетоважи по цело тело, односно ко машко напраена и јако играше.
Ако може некој името на песната да ми ја каже или уште пубаво да ми ја прати.
Некој??:jaj:
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Antenna 5 power play хитот го има некој? ;)
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Ај ако ја има некој.. Излези момче право на тераса, и поздрави ја Гоцевата раса... Кренете раце високо горе, наше ќе биде и Солунско поле...

Да ја пуштоме ако повбедиме со Србија.. Мора да се прслави успешниот настап на ова светско првенство...
Колку што знам нема некоја ваква трака снимена.

Ама ако има и јас јас сакам :oeoeoe:
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.020
Поени од реакции
1.135
Колку што знам нема некоја ваква трака снимена.

Ама ако има и јас јас сакам :oeoeoe:
Е па ако има :)
Не сум сигурен, мислам дека ја слушав кај некој на телефон... Ако ја нема никому ништо :)
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
текстот од
Toni Zen ft. Edinstvena Opcija Dali Sakas lyrics
Ако може да ми ја пратите
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Од Леб и Сол - Џипси да не знае некој кај можам да ја најдам?Однапред благодарам:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom