Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
[zEUs];2121851 напиша:
Од Мадона ми треба песна ама не знам како се вика ама иде ваке ... ,,Love is mistery-when u call my name it's like a little pray, down on my knees...in the midnight I can feel u're power...

Некој ...:nesum:
Madonna - Like a prayer
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
293
Поени од реакции
30
Decki ja matrici naogam so konvertiranje od youtube na instrumental,ama toa od stranski pesni, ali mi trebaat od tose matrica na bilo koja negova pesna, na pr. po tebe, volim osmeh tvoj, srce nije kamen, the hardest thing.... itn. bilo koja od ovie, ili bilo kakva matrica ako najdete... isto i matrici od ovie makedonskite postari od makfest ili od Vlado Janevski. Ne znam kaj mozam da najdam od nasive ili i od srpski postari. Help!!!
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Ај некој нека ми ја прати таа од Мадона песната што е црно бел спотот и цела е облечена во црно, мислам и гаврани дека има така нешто... Балада е.

Е да и Архангел-Почесна стрелба
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
293
Поени од реакции
30
Ja najdov od Tose nekoi, osven the hardest thing, taka da ako moze ovaa matrica, i drugite so gi pisav pogore. :wink:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Outwork ft Ann Bee - Out of Time... orginal vocal mix.. dobar kvalitet.. ne gaga od youtube :D
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.590
Поени од реакции
6.952
Ај некој нека ми ја прати таа од Мадона песната што е црно бел спотот и цела е облечена во црно, мислам и гаврани дека има така нешто... Балада е.
Frozen. Чекај ПП за 5 мин. :wink:
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Edie Brickell & New Bohemians - Hard Rain's A Gonna Fall
саундтрак е на Born on the 4th of July.

Само немојте верзијата од Боб Дилан

Фала...
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Thnks Fr Th Mmrs - Fallout Boys ми треба, не конвертирана од YouTube и да биде со подобар квалитет (Поголем Битрејт) :) Фала.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom