Плашете се - ОНА ќе се активирала

Статус
Затворена за нови мислења.
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Па у пичкуматер, има модератор на форумот??? Администраторите само гледаат, публика машала...
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
да бе, гледаат и типови со ник BloodyAlboz па пројдува...демек совест ти се разви доцна у ноќта :smir::vozbud:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
да бе, гледаат и типови со ник BloodyAlboz па пројдува...демек совест ти се разви доцна у ноќта :smir::vozbud:
Баде, ај те молам оди на подфорумот за филмови и шпански серии, и таму модерирај...упсс заборавив, те тргнаја од модер дека не си способен една најпроста работа да правиш.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
шо има врска тоа за правилата на кајгана? :back:
Тука те чекав. Што има врска еден ебан ник, со напишаново тука? Ама искрен одговор не дебилски. Колку да не одам оф топик да кажам само, темава е глупа, не знам зошто е оставена отворена. 12-13 годишни педерчина да вреѓаат? Абе не ви е лесно јас знам, ама гледајте каде се истурате, па после курот ми го пукнавте за соживот, со кого соживот? Прелистувај ги страните, сите млади деца сите вреѓаат, сите пцујаат, наклошо од се, што админите/модерите ги оставаат... Не гледаш какви видеа имаат ставено? И ај те молам не ми глуми мене, барем не за вакви муабети...
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.454
Поени од реакции
1.792
да бе, гледаат и типови со ник BloodyAlboz па пројдува...демек совест ти се разви доцна у ноќта :smir::vozbud:[/quot

Тоа со никот е ситница во споредба со тоа што имаме шизофреничар со тапија во парламент:toe:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Да али многу едносмерно бе читаш. Оди глеј го Кварк за темата за помош за луѓето од местата со недоволен наталитет и читај му ги неандреталските резони.... Вака ако одиш по тема, па сегде има запалени лудаци... И зш не пиша нешто за оние кои веат знамиња во Куманово со иредентистички пароли?
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836
Хехе и јас тука ве чекав да почнете да се жалите. Стално први провоцирате и после се зажлите кај некој поголем како овие лошите Мачедонци ве закачаат. Знаеш нели? Тоа што си посеал тоа ќе жнееш.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Да али многу едносмерно бе читаш. Оди глеј го Кварк за темата за помош за луѓето од местата со недоволен наталитет и читај му ги неандреталските резони.... Вака ако одиш по тема, па сегде има запалени лудаци... И зш не пиша нешто за оние кои веат знамиња во Куманово со иредентистички пароли?
Види, едно е да дебатираш (колку си способен) друго е да се соберат група од 20 педерчина и да пцујат се диво и живо. Сум бил и јас ко Кварк едно време на форумот, пишев све што ми лежеше на душа, и знаеш колку пати ме банираа? А сега јас сигурен сум дека ке се јави Мистичен со пораката: Мирни. Вие да бевте ко Кварк, море како ко Кварк, 1/2 ко него да бевте многу поразлично ке беше, можеби немаше да се согласуваме за се (а дали се согласуваш со грците кои сака да ве избришат???) ама вреѓања од овој “калибар’’ немаше да има. Кој/што/како Куманово? Ништо не знам за тоа, Тетово сум месец и нешто немам телевизор.

Хехе и јас тука ве чекав да почнете да се жалите. Стално први провоцирате и после се зажлите кај некој поголем како овие лошите Мачедонци ве закачаат. Знаеш нели? Тоа што си посеал тоа ќе жнееш.
МАкедонци? Зарем уште постојат? Вие не сте бугари???

(ете ова е провокација драг мој пропаКУРатор. Не ми се обраќај веќе на форум, пиши ми порака, пиши ми на реп. само остај ме тука на мира, оти стварно си дебил)
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Нема потреба од плашење. Тука сме ние од Битола ќе ве браниме пак ко во 2001 дури кафе ќе пиете вие на кеј. И ќе искачате...
Kaжи им бе...дека мене ми се љутат. Им викам ја дека си киднаа туѓина, друг се бореше, они мене неееее...


Nikogas ne doznav...kolkava vi bese plata..??? :) :)
Државна тајна тоа бетончо :)

Да ќе дојдете со колегите од Прилеп и сите напуштени села пљачкајте ги како во 2001..... и да пијте од кафето:toe:
барем си признаваш, поштујем :)

Тука те чекав. Што има врска еден ебан ник, со напишаново тука? Ама искрен одговор не дебилски. Колку да не одам оф топик да кажам само, темава е глупа, не знам зошто е оставена отворена. 12-13 годишни педерчина да вреѓаат? Абе не ви е лесно јас знам, ама гледајте каде се истурате, па после курот ми го пукнавте за соживот, со кого соживот? Прелистувај ги страните, сите млади деца сите вреѓаат, сите пцујаат, наклошо од се, што админите/модерите ги оставаат... Не гледаш какви видеа имаат ставено? И ај те молам не ми глуми мене, барем не за вакви муабети...
Eдинствената работа што ја знае да не ја обавува? Малку тешко :)
 
Член од
27 мај 2008
Мислења
1.025
Поени од реакции
41
ајде ако сакаат
конечно да завршиме со нив
се задокументирано !!!!

слободно
нека кренат рака на Македонија
ни рака ни нозе нема да имаат
ние глави не сечиме

...
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
ајде ако сакаат
конечно да завршиме со нив
исто со камери со телевизија

слободно
нека кренат рака на Македонија
ни рака ни нозе нема да имаат
ние глави не сечиме

...
абе не барај нешто што не сакаш да те снајде :) во најмала рака, почеток на таков конфликт, другите ќе го искористат против Македонија, не ни мора да дојде до финиш на конфликтот. Седи мирен, глеј си на RedTube некое клипче, и легни спиј мирен.:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom