Плашете се - ОНА ќе се активирала

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 мај 2008
Мислења
1.025
Поени од реакции
41
кој да го искористи бе љоч?
кој те штити тебе ?
јас искрено велам
да не дај господ да се крени рака албанска над нашиот народ
ти ќе се мочаш во гаќи
или заборај шо беше муабето?
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
кој да го искористи бе љоч?
кој те штити тебе ?
јас искрено велам
да не дај господ да се крени рака албанска над нашиот народ
ти ќе се мочаш во гаќи
или заборај шо беше муабето?
Aх бе пиле квазипатриотско :) ако бе ако...терај си така, цепај си на јутјуб клипови, поголем тепач и патриот ќе станеш :)
А кога би битка...застани и запрашај се, кои ти се поголеми непријатели и кои попрво чекаат да те зграпчат...
па за љочките лесно ќе ја праиме на крај..
 
Член од
7 декември 2008
Мислења
81
Поени од реакции
3
Нека се активира ОНА повторно, ама нека направи есап претходно, да не биде пишман. Во 2001 најхрабрите борби и најславните битки им завршија со евакуација од страна на Американците и ОБСЕ. Така “победија“. Све јунак до јунак.
И сега се силни, демек победивме, пак ќе победиме.:pos2:
Ако, ако, само секоја роба има рок на траење. Осама беше Американски човек за Авганистан, додека Русите не се повлекоа. Сега убиваат све што личи или асоцира на Осама. Садам беше Американски човек додека војуваше против Иран. Ја заврши работата, го обесија...
Албанците им требаа да ги потиснат Србите за да направат Американците огромна база на Косово. Во Македонија ги искористија Албанците за нешто што гао викаа војна, јас се сложувам со многу странски експерти кои го нарекуваат конфликтот-пародија,за да направат тензија и да се угнездат со една “скромна“ амбасада, налик на Пентагон.
Албанците ја завршија својата работа во Србија и Македонија.
Сега , што ќе прават со Албанците? Ќе видиме наскоро..Ако е по Американски правила на игра, ќе биде интересно...
 
Член од
27 мај 2008
Мислења
1.025
Поени од реакции
41
треба да страдаме заради некоја политика?
и кажи шо си !!!

она ќе се активира жими к... .....:vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom