Плачење

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Плачев кога ми го отровија кучето и кога умре тоше...од тогаш немам заплачено.....
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Пред една година и 5 месеци,кога челзи изгуби во финалето од Манчестер Јунајтед...
 

Fragola

највкусната јагодка..
Член од
25 септември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
7
Последен пат пред неколку дена коа гледав прилог од социјална сторија на вести..
 
Член од
17 февруари 2007
Мислења
48
Поени од реакции
2
Na Exit, na Prodigy, na Take me to the Hospital - od sreka se razbira
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Плачев пред некој ден од нервоза од немоќ не знаев што да правам.
Исто пред 6-7 години имам плачено кога го повредија Недвед.:(
 
Член од
14 октомври 2009
Мислења
20
Поени од реакции
0
Cesto si placam.Znaat mnogu situacii da me trognat ili rastazat.Na filmovi onaka znam da se utepam od placenje.
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Како и секој жив човек така и јас имам плачено.До сега само еднаш имам плачено.
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
457
Поени од реакции
52
Кога Реал изгуби од Арсенал во ЛШ :(
Во 4 дел Хари Потер коа го убија Cedric Diggory ми беше жал, ке му фрлев АвадаКедавра на Волдеморт :(
Во 5 дел Хари Потер коа го убија Sirius , ке ја убиев Bellatrix :(
На Титаник :(


 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Пред неколку часа ми дојде солза ама од нервоза, кога се расправаш со најмилите (домашните) и тоа знае да ми се случи ама поретко-само братми и мајками знаат од такт да ме извадат ко никој друг :pos:

А плачење ко крајот на титаник имав пред некој 2-3 недели, рака на срце пијан бев, ама и тоа е дел од животот. :)
 
T

theTinule

Гостин
Немам плачено од август месец заради тоа што не ме пуштија во Охрид...ама некако се помирив и ми помина.Иако многу пати од тогаш ми било тешко,многу потешко од едно одење во Охрид и сум била на ивица да заплачам и гласот дури коа ќе почне да ми трепери и пак немам заплачено.Нема никаква полза од тоа само глава ќе ме боли цела ноќ и нема да можам да заспијам од синусите.Да, многупати ми има олеснато коа ќе се исплачам за нештото и после ми е полесно, ама сеа сменив мислење и подобро да се искарам со некој, да ми олесни и после да се извинам отколку да плачам.Незнам зашто се сменив.Изгледа до другарка ми ќе да е, таа ме научи така :)
 

cyberlady

стара чупа
Член од
2 ноември 2005
Мислења
329
Поени од реакции
11
Placenje

Jas sum mnogu placliva. Imas li izgubeno draga licnost pa sto places? Edno vreme ne bev ic placliva ne placev za nisto no sega mi se place za se solzite mi se cinat resenie.
 

RIOT!

dust in the wind
Член од
10 септември 2009
Мислења
90
Поени од реакции
16
Вчера...Сфатив дека полоши работи од мене му се немаат десено на никој на светов...Ужасно се нервирам и сакам се да се среди и да биде во најдобар ред, но осеќам дека нема да се случи во блиска иднина:cry:
 
Член од
14 јуни 2009
Мислења
147
Поени од реакции
21
сум плачел двапати...еднаш на 19 години кога умре баба ми, после погребот...неможев да се исконтролирам пред цел народ и почнаа да ми течат солзи...и уште еднаш пред година дена кога ми се сруши пола свет...многу ми беше шубе кога ми потекоа солзи и се мрзев себе ради тоа и уште се мрзам ама тоа е, што да правам...тоа беше нешто што неможев да го контролирам
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Немам пуштено солза 20 години најмалце дури ни на погреби, некогаш се запрашувам дали сум нормален:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom