Плачење

Д

ДаркхарТ

Гостин
Порано се лигавев често.Некогаш и без потреба.А многу често знаев да се расплачам за да остварам некоја моја цел...
Фала Богу сега не сум веќе таква животот ме научи да бидам издржлива и непопустлива...Треба нешто ептен да ме погоди за да пуштам солза :pipi:
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Порано се лигавев често.Некогаш и без потреба.А многу често знаев да се расплачам за да остварам некоја моја цел...
Фала Богу сега не сум веќе таква животот ме научи да бидам издржлива и непопустлива...Треба нешто ептен да ме погоди за да пуштам солза :pipi:
Секоја чест барем си научила да си издржлива,некои на 15 години сеуште се како БЕБИЊА па се лигават и ПИСКААТ за непотребни работи.
 

MK_Devojce

I simply don't care...
Член од
2 август 2009
Мислења
468
Поени од реакции
162
Мноогу ретко ми се случува да заплачам, не се сеќавам кога последен пат сум плачела.
 
Член од
22 март 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Плачам кога се нервирам, кога се напнувам. Не од тага. :pos2: Вчера на пример..
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Кога имав 11-12 некаде години. Плачев од нервоза најчесто.
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
не сум плачал од кога имав 14 години и тоа заради тоа што бев многу пијан :tapp:
 
Член од
15 март 2010
Мислења
603
Поени од реакции
1.807
Најчесто плачам кога сум нервозна а понекогаш и за глупости
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
865
Поени од реакции
600
Плачам и сега од нервоза...:smir:
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Послеен пат - плачев денес ... попладнево
Инаку последниве две недели - плачам константно - најчесто дома, навечер кога ќе видам заљубени и пред легнување

--- надополнето ---

Да додам - плачев вчера кога пишував роденденска честитка на мојата млада професорка по француски ...
 
?

..........

Гостин
Послеен пат - плачев денес ... попладнево
Инаку последниве две недели - плачам константно - најчесто дома, навечер кога ќе видам заљубени и пред легнување

--- надополнето ---

Да додам - плачев вчера кога пишував роденденска честитка на мојата млада професорка по француски ...
Ти треба повеќе внимание, ти треба некој кој ќе може емотивно да те разбере....и повеќе секс.
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Можам да се расплачам за најобични глупости ( чуствителна сум многу -.-) ама успевам да ги здржам солзите,е кога мие за нешто многу тешко тогаш да плачам....А последен пат плачев вчера т.е ноќеска.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.251
Понекогаш убаво е да заплачеш, да ги исплакнеш очите, тоа не значи дека покажуваш слабост, туку се обидуваш од себеси да го исфрлиш она тешкото...најдобро е плачењето на само, дома...
Често плачам, знам, плачка сум, знам на филмови да се расплачам, на песни, за глупости, за битни ствари, за животов, за све!
Но после тоа е многу поубаво на душичката, онака излеснета...
Не се срамете да плачете, без разлика на годините, луѓе сме, имаме чувства, емоции, искажете си ги!
 
Член од
3 август 2009
Мислења
60
Поени од реакции
3
Јас некогаш ги задржувам солзите но некогаш се исплачувам..Во тоа нема ништо лошо.Само си олеснуваш на душата.Најмногу плачам на книгите на филмовите...Кога бев мал бидејки секогаш имав петки, пет плусови и само еднаш добијав четворка плус и тогаш плачев многу но дома не во училиште.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Порано дозата беше еднаш месечно, последниов период се засили ептен, сега пак на старо ќе се вратиме ....... белким! :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom