Плачење

Член од
4 октомври 2009
Мислења
257
Поени од реакции
13
Ретко плачам...не се сеќавам 1 година може има за мој близок :(
 

Lady Gaga*

«3 Him!
Член од
4 јануари 2010
Мислења
293
Поени од реакции
19
Пред 2 дена ... Ми фали една личност најмногу .. :(
 
P

PewDiePie

Гостин
Само пред едно девојче ми се десило да плачам,ама бар знам дека вреди за неа човек да плаче. :toe:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Не ми се десило да плачам од проста причина што не сум таков тип на емотивна личност. Поинаку ги искажувам емоците...
 

marko_d

Ретард
Член од
10 април 2009
Мислења
430
Поени од реакции
18
Пред некое време бев во депресија ....
 

Opsessive fangirl

Безнадежен интелектуалец.
Член од
14 декември 2009
Мислења
291
Поени од реакции
137
Плачам кога сум премногу бесна, но најчесто си плачам без причина.. јебига ПМС.
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Koa ме маваше пубертет у глава плачев скоро секој ден, сеа мнг ретко плачам, освен коа иам јак ПМС.. дури и се прашуем дали е океј тоа :) Инаку последен пат плачев пред неколку дена од нервоза се спукав со татко ми :)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Не плачам јас уствари не се забележува, обично кога сум тажен сум и бесен па се случува малку малку да скршам нешто или малку повеќе :icon_lol:, така и да ги има солзи во моите очи вниманието е на друго место не се забележуваат :icon_lol:.
 
К

Кики.

Гостин
си плачам често последен пат пред дечко ми сега веке бивш, но како што пиша погоре САСУКЕ за него вреди да се направи тоа иначе пред други луге не плачам од проста причина што не сакам да ме гледаат слаба и емотивна.:toe:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Порано и кога ме тепаа не плачев, за девојка да плачам не станува збор иако сум пуштил солзи досега. Плачев 2006 кога Германија изгуби во полуфиналето од Италија и 2008 кога изгуби во финалето од Шпанија имам липано 2 сати.:(:cry::cry:
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Немам никогаш плачено,некогаш кога ке сKршев рака или нога пуштав солзи не дека ме болеше дека не ќе можам Фудбал да играм :)
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Порано бев голем плачко мислам порано до 11 год.Сеа и да сакам не можам не знам што е работава....
 
S

StereoLove

Гостин
Плачам кога загубам некој драг.Не можам да се смирам кога се случува тоа.Јеботе,премногу сум емотивна:jaj:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom